یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

اختصاص سالانه ۴۰ درصد اعتبارات به عمران روستایی در شهرستان دشتی

فرماندار شهرستان دشتی از اختصاص سالانه 40 درصد اعتبارات این شهرستان به عمران روستایی خبر داد.

آخرین اخبار
۰۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۵۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان دشتی، غلامرضا مهرجو امروز در نشست با دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای باغان شهرستان دشتی اظهار داشت: در این مدت با همراهی و همدلی همه اعضای شوراها و دهیاران گام‌های اساسی در توسعه شهرستان و به‌خصوص در عمران روستاها صورت گرفته است.

وی بابیان اینکه هیچ برنامه‌ای بدون مشارکت مردم امکان‌پذیر نیست، افزود: همه ما بر این باور هستیم که هر کاری صورت می‌گیرد با همراهی مردم است.

فرماندار شهرستان دشتی بیان کرد: در سال جاری ۸۳۰ میلیارد ریال برای تکمیل، اجرا و پرداخت مطالبات پیمانکاران اختصاص‌یافته است.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در سطح شهرستان دشتی تصریح کرد: با توجه به خشک‌سالی و بارش کم باران و برداشت‌های بی‌رویه آب‌های زیرزمینی و ممنوع شدن دشت‌های شهرستان و در جهت صیانت از اشتغال بخش کشاورزی و تقویت سفره‌های زیرزمینی سازه‌های آبی متعددی در چند سال اخیر اجرا شد که بخشی از این سازه‌ها در روستای باغان است.

مهرجو بیان کرد: امسال نیز برای محور باغان – سرچشمه اعتباراتی پیش‌بینی‌شده که امیدواریم هر چه زودتر تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

وی گفت: طی این مدت سالانه ۴۰ درصد از اعتبارات عمرانی شهرستان به عمران روستایی اختصاص‌یافته است که بخشی از این اعتبارات به روستای باغان اختصاص‌یافته است.انتهای پیام/ ۴۰/ ۳۳۴۷


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !