سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

معرفی شهدای استان بوشهر در پیاده روی اربعین/امسال اربعین جای شهداء خالی نیست

مدیر عامل کانون همبستگی فرزندان شاهد استان بوشهر گفت: امسال با برنامه ریزی صورت گرفته امیدواریم بتوانیم هر شهید هم استانی را حداقل 5بار معرفی نماییم که جمعا حدود 11هزار تصویر مبارک شهدا چاپ و منتشر خواهد شد.

آخرین اخبار
۳۰ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ محمد جواد فرامرزی مدیر عامل کانون همبستگی فرزندان شاهد استان بوشهر در گفت و گو با سپاس با اشاره به اهداف این سمن گفت: ماموریت کانون در دو محور فرهنگی که شامل آموزش ، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ایجاد روحیه انقلابی خصوصا در جامعه ایثارگری و دومین محور رسیدگی به معیشت و امور اشتغال فرزندان شاهد می باشد.

مدیر عامل کانون همبستگی فرزندان شاهد استان بوشهر اظهار کرد: با پیگیری هایی که انجام شده است برای رفع مشکلات خانواده ها جهت عضویت رسمی در شورای فرهنگ عمومی و شورای اشتغال استان تلاش داشته ایم که امیدواریم به نتیجه مطلوبی برسیم.

فرامرزی با بیان اینکه کانون دارای معاونت های مختلفی طبق چارت تعریف شده در حوزه های مطالعات و برنامه ریزی، اداری و مالی، سیاسی و بصیرت افزایی، تبلیغات و روابط عمومی و رسانه ، آموزش و ترویج فرهنگ نماز و قرآن ، امور اجتماعی فرهنگی و ورزشی ، جذب و سازماندهی و اشتغال فعالیت خواهد داشت.

وی ابراز کرد: یکی از اقداماتی که هرساله در ایام سوگواری سید سالار شهیدان انجام می شود اجرای طرح نائب الشهید است که هر زائر در پیاده روی اربعین به نیابت از یک شهید زیارت و آن شهید را به همه مردم معرفی می کند.

مدیر عامل کانون همبستگی فرزندان شاهد استان بوشهر خاطرنشان کرد: در سال گذشته سه کاروان در قالب نائبان شهید از خانواده های شاهد و علاقه مندان به پیاده روی اربعین اعزام گردیدند و توانستند بیش از ۱۰۰۰نفر از شهدای استان بوشهر را معرفی کنند.

فرامرزی عنوان کرد: امسال با برنامه ریزی صورت گرفته امیدواریم بتوانیم هر شهید هم استانی را حداقل ۵بار معرفی نماییم که جمعا حدود ۱۱هزار تصویر مبارک شهدا چاپ و منتشر خواهد شد.

وی در پاسخ به اینکه این طرح فقط شهدای استان بوشهر معرفی می شوند ، تاکید کرد: علاوه بر شهدای استان بوشهر در دوران دفاع مقدس – شهدای ترور – شهدای مدافع حرم – شهدای بین المللی و همچنین شهدای حشدالشعبی عراق نیز دربرخواهد داشت.

وی درخواست داشت: چاپ و تولید تصویر شهداء با همکاری و مشارکت دستگاه های فرهنگی و انقلابی با شعار "من نائب یک شهید هستم " و "امسال اربعین جای شهداء خالی نیست" انجام گردد.
/انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !