یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

همه‌پرسی در اقلیم کردستان زمینه‌ساز ایجاد اسرائیل دیگری است

رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به طرح موضوع همه‌پرسی در اقلیم کردستان گفت: با این اقدامات می‌خواهند اسرائیل دیگری بوجود بیاورند.

آخرین اخبار
۲۸ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ آیت‌الله احمد جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری صبح امروز در سومین اجلاسیه پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، با عرض تسلیت ایام سوگواری امام حسین (ع)، گفت: هفته امر به معروف و نهی از منکر نزدیک است و تاکید می‌کنم این کار وظیفه همه مسلمین و همچنین اعضای خبرگان است. در تاریخ بسیار داریم که وقوع منکر چه فجایعی به بار آورد.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس نعمت بود، گفت: معتقدم اگر کوه دماوند طلا بود، ارزشش قابل قیاس با دفاع مقدس نبود. طلا همواره موجب فساد و جنگ است اما دفاع مقدس موجب خیر و برکت شد و روح شهادت‌طلبی و ایثار را زنده کرد. 

رئیس مجلس خبرگان خاطرنشان کرد: در جنگ شهید فهمیده‌ای به وجود آمد که امام راحل در مورد وی فرمودند: "رهبر ما آن نوجوان سیزده ساله است". 

جنتی افزود: رویش جوانانی مثل شهید حججی از جنس این رویشهای انقلاب اسلامی هستند. جنگ موجب سرپا ماندن نظام از طریق نیروهایی است که جنگ تربیت کرد.

وی با اشاره به جنایت دولت میانمار علیه مسلمانان این کشور، گفت: واقعه میانمار یکی از بیرحمانه‌ترین اتفاقات است و سکوت امت اسلامی در برابر این اتفاق  برایش گران تمام می‌شود. البته نظام جمهوری اسلامی اقداماتی برای کمک به این مردم مظلوم انجام داده است.

وی با اشاره به طرح موضوع همه‌پرسی در اقلیم کردستان عراق اظهار داشت: با این اقدامات می‌خواهند اسرائیل دیگری بوجود بیاورند لذا باید با تمام وجود در برابر خواست اسرائیل و عربستان در این مسئله ایستاد و ان‌شاالله این توطئه‌ها به جایی نمی‌رسد ولی ما باید مراقب این توطئه‌ها باشیم.

این خبر درحال تکیمل است…..

انتهای پیام/تسنیم

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !