یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

سودای قهرمانی پارس جنوبی جم/حمایتی که جواب داد

حالا روزهای بد فوتبال بوشهر به در شده است و بوشهری ها حسابی در لیگ برتر جولان می دهند، جولانی به بلندای سکوی اول لیگ برتر در حضور تیمهایی مانند پرسپولیس که پروفسور فوتبال را در کنا رخود می بیند و حالا جزو چهار تیم برتر آسیا هستند.

آخرین اخبار
۲۸ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ انگار همین دیروز بود که با افتادن شاهین بوشهر از پله های تیز لیگ برتر تمام غرور فوتبالی مان شکست  و ریز ریز شد.

انگار همین چند وقت اخیر بود سودای صعود ایرانجوان بوشهری را داشتیم که حالا در پایین ترین رده ی لیگ دست اول برای بقا دست و پا می زند.

اما به قول یکی از دوستان روزهای بد به در ، حالا روزهای بد فوتبال بوشهر به در شده است و بوشهری ها حسابی در لیگ برتر جولان می دهند، جولانی به بلندای سکوی اول لیگ برتر در حضور تیمهایی مانند پرسپولیس که پروفسور فوتبال را در کنا رخود می بیند و حالا جزو چهار تیم برتر آسیا هستند.

پارس جنوبی جم این روزها هوای فوتبال استان بوشهر را بهاری کرده است و برنامه ریزی دراز مدت مهدی تارتار و مدیران عامل موفق این تیم جمی سودای قهرمانی را در ذهنشان به واقعیتی دست یافتنی تبدیل کرده است.

جای خالی مدیریت ورزشی در استان بوشهر کاملا محسوس و به چشم می آید و هرجا تیمی از لیگی سقوط می کند پشتش جریان ناموفقی به نام مدیریت ورزشی همواره چشمک می زند.

پارس جنوبی صدرنشین لیگ برتر است  و بازیکنان این تیم عملکرد فوق العاده ای تا این هفته از لیگ برتر داشته اند و این نشان از وجود برنامه ریزی دقیق و تمرینات مستمر است و اگر این حمایت تاپایان ادامه داشته باشد باید منتظر جشن قهرمانی بوشهری ها در لیگ برتر باشیم رویایی که حالا رویا نیست.

شاگردان مهدی تارتار با کسب 5 پیروزی مقابل گسترش فولاد، پیکان، نفت آبادان، استقلال خوزستان و استقلال و یک تساوی برابر سپاهان از مجموع 6 دیدار خود با میانگین 2.6 امتیاز از هر بازی بالاتر از پرسپولیس، صدرنشینی خود را تثبیت کرده اند.

تحلیل های مختلفی در ارتباط با پارس صورت می گیرد و بسیاری متصور اولین لغزشی هستند که این تیم یکدست را از جایگاه بزرگان به زیر خواهد کشید .

مدیر لایق و کارآمد شخصی است که مافوق قدرت قانونی خود می تواند بر افراد تاثیر بگذارد  و همه ی کادر این تلاش را به چشم ببینند.

مدیر یعنی فردی که از ورزشکاران خود بیش از حد انتظار دارد ، چرا که او با تاثیر گذاری بر ورزشکاران موجب می شود که آنها سخت تر و فعال تر تلاش کنند و حالا این مدیریت ورزشی در پارس جنوبی جم به خوبی دیده می شود و تاثیر این مدیریت بروز در رتبه فعلی این تیم و بازیهایی که انجام می دهد  کاملا دیده می شود.

 وحید ابراهیمی

انتهای پیام/

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !