چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

از 48 رده موفق بسیج و سپاه تقدیر شد

صبح امروز از 48 رده موفق بسیج و سپاه نخستین جشنواره مالک اشتر در دشتستان تقدیر شد.

آخرین اخبار
۲۵ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ دشتستان؛فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه حضرت جوادالائمه(ع) شهرستان دشتستان در مراسم اولین جشنواره مالک اشتر که در سالن پژوهش سرای شهر برازجان برگزار شد اظهار داشت: مالک اشتر همیشه در مقابل دستورات رهبر و امام خود ولایت پذیری و اطاعت محض داشت و باید در زمان حال برای رهبر خود مالک اشتر باشیم.

سرهنگ نعمت الله غلامپور به افتخارات ناحیه بسیج سپاه دشتستان اشاره کرد و خاطرنشان شد: ناحیه مقاومت بسیج سپاه حضرت جوادالائمه(ع) شهرستان دشتستان در سال 94 به عنوان سپاه برتر در کشور انتخاب شد و امسال نیز به عنوان سپاه برتر استانی در جشنواره مالک اشتر معرفی گردید.

وی در ادامه تصریح کرد : نخستین جشنواره مالک اشتر سپاه دشتستستان جهت معرفی رده‌های موفق‌تر بسیج در پژوهش سرای شهر برازجان با حضور فرماندهان رده های سپاه دشتستان و فرماندهان حوزه های برادران و خواهران بسیج برگزار شده است .

وی یکی ازصفات پاسداری را محکم بودن و خستگی ناپذیربودن در برابر کارها دانست و تصریح کرد: اگر در همه کارها پیش از پیش محکم باشیم موفق می شویم و راه پیشرفت ما هموار می شود و به خاطر همین روحیه پاسدارن این ناحیه تاثیرگذار و رشد خوبی داشته است.

جانشین سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در این مراسم به نقش رهبر انقلاب و تاثیرگذاری آن در منطقه اشاره کرد و بیان داشت: در هرکجای جهان که انقلاب شده است نگاهی به رهبری آن شود به پای رهبری انقلاب اسلامی نمی رسد و شاهد آن هستیم در انقلاب های متعدد و بعد از مدت کوتاهی رهبر آن انقلاب دچار فساد شده است  و به اهداف خود دست پیدا نکردند.

سرهنگ حمید خرمدل اضافه کرد:رهبر انقلاب  در مسیر انقلاب یک ذره به عقب ننشسته است و در برابر ظلم ستیزی بعد از رحلت امام(ره) یک ذره عقب نشینی نکرده است.

خرمدل به تعداد رده های موفق در شهرستان دشتستان اشاره کرد و افزود: 48 رده  از رده‌های موفق بسیج و سپاه در ناحیه شهرستان دشتستان انتخاب شدند.

انتهای پیام/.

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !