چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

سعادت و سالاری برای گزینه استانداری بوشهر همراه شدند

با نزدک شدن به دوران پساسالاری، استاندار بوشهر هم برای انتصاب گزینه مطلوب خود در حال لابی گری است.

آخرین اخبار
۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ مدتی است که تغییر استاندار بوشهر در دستو کار دولت دوازدهم قرار گرفته است و رایزنی هایی از سوی مسئولین و جریان های سیاسی استان بوشهر برای انتصاب گزینه های مطلبوب خود در حال انجام است  که در این میان سه خواهی طیف سیاسی اصلاح طلب انتخاب گزینه شایسه را پیچیده تر کرده است.

براساس برنامه ریزی های انجام شده قرار است امشب نشستی با حضور نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی در مرکز برای یک صدایی در انتخاب استاندار جدید برگزار شود و گزینه مورد نظر مجمع نمایندگان استان به وزارت کشور معرفی گردد.

یک منبع آگاه در گفت و گو با سپاس اظهار کرد: محمد  باقر سعادت نماینده مردم دشتستان که به تازگی از سفر ۱۰ روزه خود از خارج کشور بازگشته است از سوی مصطفی سالاری استاندار فعلی به بوشهر فراخوانده شد تا در جلسه ای خصوصی  برای انتخاب استاندار تصمیم گیری شود.

این منبع ادامه داد: با اطلاع و اظهار نارضایتی سایر نمایندگان استان از این حرکت فردی نماینده دشتستان که بر خلاف تصمیم های قبلی مجمع نمایندگان برای یکصدایی در معرفی گزینه های مدنظر بوده است،  قرار است نمایندگان استان نشستی با هدف بررسی این موضوع در تهران برگزار کنند.

لازم به ذکر است، سعادت به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر به جای رایزنی با مقامات کشوری برای تعیین استاندار قدرتمند برای استان بوشهر به استان آمده تا خط دهی را از استاندار گرفته و بتوانند گزینه خود را برای سکان استاندری انتخاب کنند که خلاف مصلحت استان می باشد.

براساس شنیده گزینه های مدنظر علیرضا حقیقی معاون سابق سیاسی و امنیتی استانداری بوشهر و گراوند معاون فعلی سیاسی و امنیتی استانداری بوشهر است./انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !