شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

استان بوشهر نماد همدلی و وحدت شیعه و سنی است

نمایده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: استان بوشهر نماد اتحاد، همدلی وحدت شیعه و سنی است و این وحدت همواره وجود داشته است.

آخرین اخبار
۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری عصر شنبه در همایش وحدت در پرتو قرآن و ولایت اظهار داشت: امروز روز عید غدیر خم است که روز بزرگی در تاریخ است و به عنوان عیدالله‌اکبر شناخته می‌شود.

وی به تلاش‌های دشمنان برای ایجاد تفرقه بین گروه‌های مختلف مسلمان اشاره کرد و ادامه داد: یکی از راهبردهای اساسی که در اسلام تاکید ویژه‌ای بر آن صورت گرفته است، وحدت بین مسلمانان است و باید در این مسیر حرکت کنیم.

امام جمعه بوشهر به برکات پیروزی انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: بیداری اسلامی و دشمن شناسی اسلامی از دستاوردهای مهم این انقلاب شکوهمند بود و باعث جلوگیری از نفوذ دشمن شده است.

وی از وحدت در سایه قرآن و ولایت به عنوان داروی شفابخش تمام جهان اسلام نام برد و اضافه کرد: در استان بوشهر شاهد وحدت و همدلی بسیار خوبی بین شیعه و سنی هستیم و این استان به عنوان نمادی از وحدت اسلامی شناخته می‌شود.

آیت‌الله صفایی بوشهری علمای تشییع و تسنن استان بوشهر را پرچم‌دار وحدت در پرتو قرآن و ولایت دانست و بیان کرد: تقویت اتحاد و انسجام در بین مسلمانان یک ضرورت است.

وی به فعالیت‌های گسترده قرآنی در سطح استان بوشهر اشاره کرد و افزود: روز ۱۶ اسفند به عنوان روز قرآنی استان بوشهر نامگذاری شده است و در استان شاهد تدوین سند چشم ‌انداز فعالیت‌های قرآنی استان با نگاه رهبر معظم انقلاب خواهیم بود.

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !