یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

نمازگزاران بوشهری قتل‌عام مسلمانان میانمار را محکوم کردند

بوشهری‌ها پس از اقامه نماز جمعه با شرکت در یک راهپیمایی با شکوه با شعارهای کوبنده جنایات علیه مسلمانان مظلوم میانمار را محکوم کردند.

آخرین اخبار
۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ مردم  مسلمان بوشهر ظهر امروز پس از اقامه نماز جمعه در اعتراض به کشتار بی‌رحمانه مسلمانان مظلوم میانمار دست به راهپیمایی با شکوهی زدند و با شعارهای کوبنده جنایات علیه مسلمانان مظلوم میانمار را محکوم کردند.

در این راهپیمایی که از مصلی جمعه تا میدان قدس بوشهر برگزار شد تظاهرکنندگان با شعارهای قتل عام مسلمان میانمار – جنایت دوباره استکبار، سکوت در برابر جنایت- خیانت است خیانت است خیانت، نسل‌کشی مردم میانمار – باشد یقین توطئه استکبار، سکوت مدعی حق بشر- شد موجب کشتار نسل بشر، مرگ بر بودایی افراطی، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر انگلیس جنایات علیه مسلمانان مظلوم میانمار را محکوم کردند.

شرکت کنندگان بوشهری در این راهپیمایی که در هوای گرم و در زیر آفتاب سوزان برگزار شد با در دست داشتن پلاکاردهایی در حمایت از مسلمانان بی دفاع میانمار از سکوت مجامع بین‌المللی و برخی از دولت‌ها و کشورهای اسلامی و مدعیان دفاع از حقوق بشر به شدت انتقاد کردند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر در گفت‌‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با محکوم  کردن نسل‌کشی و آواره کردن ده‌ها هزار زن و مرد و کودک مسلمان میانماری اظهار داشت:  تنها ملت ایران بر دفاع از مظلومان جهان از جمله مسلمانان بی‌دفاع میانماربرخواسته است و کشورهای دیگر چون اربابانشان آمریکا و اسرائیل اجازه نمی‌دهند سکوت کرده‌اند.

نصرالله شفیعی ضمن محکوم این جنایت‌ها از مسلمانان آزادیخواه جهان خواست ضمن همراهی با مسلمانان مظلوم میانمار فریاد خشم و اعتراض خود را به سازمان‌ملل و مراکز دفاع  از حقوق بشر برسانند.

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !