جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

رفع مشکل آنتن‌دهی مخابراتی از مطالبات مردم شهرستان‌های دشتی و تنگستان است

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از نقاط شهری و روستایی شهرستان دشتی و تنگستان از امواج گیرنده‌های تلفن همراه و ثابت در محرومیت به سر می‌برند.

آخرین اخبار
۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ سید کمال‌الدین شهریاری پیش از ظهر امروز در نشست با مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و معاون مدیرعامل مخابرات در امور مجلس و عملیات فنی و تجاری شرکت مخابرات ایران در شهرستان دشتی اظهار داشت: آنتن دهی ضعیف و محرومیت از پوشش مخابراتی در برخی از نقاط شهری و روستایی از دغدغه‌ها و مشکلات مردم دشتی و تنگستان است و آنان از نبود پوشش کافی ارتباطی گله‌مند هستند.

وی از شهرستان‌های دشتی و تنگستان به‌عنوان دو شهرستان پهناور و استراتژیک استان یاد کرد و افزود: آنتن‌دهی نامطلوب تلفن همراه اول در اکثر نقاط شهری و روستایی در شهرستان دشتی به خصوص در روستاهای کلل، شیخیان، وراوی، زایرعباسی، سرمک، دهوک، کردلان و باغان و سایر مناطق بخش‌های مرکزی خورموج و شُنبه و کاکی و در شهرستان تنگستان در روستاهای منطقه خائیز، باغک، مسیر جاده اهرم به کلمه، روستاهای نوار ساحلی من‌جمله کرّی دچار بیشترین مشکل هستیم.

نماینده مردم شهرستان‌های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: روستای کّری و روستاهای هم‌جوار نوار ساحلی پس از طوفان سال ۱۳۹۰ که موجب سقوط دکل مخابراتی روستای کری شد متأسفانه با وجود پیگیری‌های انجام‌شده، شرکت مخابرات استان بوشهر در قبال نقش مسوولانه خود تا به‌ حال به گفتاردرمانی بسنده کرده است.

شهریاری با اشاره به وضعیت نابسامان ارتباطی تلفن ثابت در بخشی از حوزه انتخابیه عنوان کرد: وقتی سال‌ها پیش از مردم هزینه‌ای بابت ارائه خدمات اخذ می‌شد و به دنبال آن تأسیسات لازم در منطقه استقرار می‌یافت ضرورت دارد این خدمات با بروز هرگونه حوادث غیرمترقبه ادامه داشته باشد و اخذ هزینه مجدد از مردم محروم منطقه شایسته و زیبنده نیست.

وی بر ضرورت تکمیل خطوط فیبر نوری در شهرستان‌های دشتی و تنگستان تأکید کرد و ادامه داد: شرکت مخابرات استان بوشهر نسبت به حل مشکلات کارگزاران مخابرات در روستاها و بخش‌های این دو شهرستان اقدام کند.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران نیز با تقدیر از پیگیری‌های نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی جهت حل مشکلات و کاهش دغدغه‌های مردم قول مساعد داد شرکت مخابرات جهت رفع مشکلات مذکور اقدام نماید.

رسول سرائیان  افزود: مقرر شد معاون مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در امور مجلس و عملیات فنی و تجاری شرکت مخابرات ایران مسائل را پیگیری و اعلام نتیجه کند.

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !