چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

نمایشگاه محصولات فرهنگی مذهبی بنیاد غدیر شهرستان گناوه گشایش یافت

با حضور مسوولان محلی، نمایشگاه محصولات فرهنگی مذهبی بنیاد غدیر شهرستان گناوه گشایش یافت.

آخرین اخبار
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۴۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ نمایشگاه محصولات فرهنگی مذهبی بنیاد غدیر شهرستان گناوه شامگاه روز شنبه  با حضور مسئولان در نگارخانه شادروان اله‌کرم افتخاری اداره فرهنگ و ارشاد گناوه  افتتاح شد.

دبیر بنیاد بین‌المللی غدیر شهرستان گناوه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان گناوه اظهار داشت: این نمایشگاه برای اولین بار در گناوه به مناسبت دهه امامت و ولایت توسط بنیاد غدیر این شهرستان و با همکاری سپاه ناحیه گناوه و اداره  فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گناوه  برپا شده است که امیدواریم مورد توجه مردم قرار گیرد. 

عبدالحمید شیخی افزود: محصولات ارائه شده در این نمایشگاه از موسسه خدمت‌گزاران غدیر خریداری شده که حدود ۴۰ درصد آن را خیرین و نیکوکاران پرداخت کرده‌اند و با تخفیف ویژه جهت ترویج فرهنگ غدیر تقدیم نمایشگاه شده است .

دبیر بنیاد بین‌المللی غدیر شهرستان گناوه تصریح کرد: در این نمایشگاه محصولاتی با نوشته‌های مخصوص غدیر مانند انواع ریسه، پرچم‌، مداد رنگی، دفتر نقاشی، کاغذ کادو، خوشبوکننده آویز ماشین با نوشته غدیری،کتاب و لوح‌های فشرده مخصوص غدیر و انواع محصولات متنوع  با تصاویر غدیر است.

وی گفت: این نمایشگاه قرار بود تا پایان دهه امامت و ولایت دایر باشد که با استقبالی که از آن صورت گرفته ، در صورت همکاری بعد از این دهه نمایشگاه محصولات محرم را در این مکان برپا خواهیم کرد./فارس

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !