۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » 111 » آخرین اخبار استان » افلاکیان » سلامت » شهرستان
  • شناسه : 107043
  • ۱۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۷
قربانی کردن در عید قربان جزو عمل صالح است
قربانی کردن در عید قربان جزو عمل صالح است

قربانی کردن در عید قربان جزو عمل صالح است

حجت‌الاسلام موسی کمالی امام جمعه خارگ گفت: قربانی کردن در عید قربان جزو عمل صالح است و با اولین قطره خونی که ریخته می شود تمام گناهان انسان بخشیده خواهد شد.

به گزارش سپاس؛- جزیره خارگ؛ حجت‌الاسلام موسی کمالی امام جمعه خارگ صبح امروز در خطبه های نماز عید قربان در مسجد امیرالمومنین (ع) خارگ اظهار کرد: قربان به معنی نزدیکی به خدا است و هر عمل صالحی باعث نزدیکی به خدا می شود.

وی افزود: قربانی کردن در عید قربان جزو عمل صالح است و با اولین قطره خونی که ریخته می شود تمام گناهان انسان بخشیده خواهد شد.

کمالی بیان کرد: دعا یک نعمت است، انسان اگر قرب پیدا کند گناه نخواهد کرد.

وی افزود: مسلمانان باهم درگیر شده اند، ببینید در میانمار چه میگذرد وآمریکا و انگلیس و صهیونیسم چه کرده اند که مسلمانان به جان هم افتاده اند و مسلمانان به دست حاکمان نا مسلمان کشته می شوند.

کمالی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر وحدت مسلمانان اظهار کرد: مراقب فرزندان خود باشید، گوشی های تلفن همراه عامل بدبختی و فساد جامعه است و دشمن میخواهد از این طریق از قلب شما نفوذ کند.

امام جمعه خارگ با اشاره به سالروز شهادت رئیسعلی دلواری افزود: یکشنبه 12 شهریور روز مبارزه با استعمار انگلیس و سالروز شهادت رییسعلی دلواری است، اگر رشادت های رئیسعلی دلواری نبود، استان بوشهر، نفت و گازی وجود نداشت.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*