پنج شنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

برگزاری طرح ضیافت اندیشه دانشجویی دانشگاه پیام نور استان بوشهر

مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور بوشهر گفت: چهارمین دوره طرح ضیافت اندیشه دانشجویی دانشگاه پیام نور استان بوشهر به مدت سه روز در حال برگزاری است.

آخرین اخبار
۰۸ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ حجت الاسلام مسعود داستار، اظهار داشت:چهارمین دوره طرح ضیافت اندیشه دانشجویی دانشگاه پیام نور استان بوشهر به مدت سه روز در حال برگزاری است.

وی افزود: این طرح با شرکت بیش از ۵۰ نفر از دانشجویان آغاز شده و تا هشتم شهریورماه در دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر به اتمام می‌رسد.

مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور بوشهر تصریح کرد: این طرح شامل چهار عنوان اندیشه اسلامی یک و دو ، آئین زندگی و تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی است.

وی افزود: با توجه به این که واحدهای درسی در دانشگاه پیام نور در تابستان خود خوان ارائه می‌گردد و منع ارائه دروس معارف به صورت خودخوان از طرف معاونت آموزشی نهاد مرکز وجود دارد، گذراندن واحد های درسی معارف در تابستان صرفاً از طریق ضیافت اندیشه دانشجویی امکان پذیر می باشد.

داستار بیان کرد: دانشجویان مجاز هستند بین ۲ تا ۴ واحد از دروس معارف را در این طرح اخذ نمایند و نسبت به اخذ سایر واحدهای درسی، حداکثر با مجموع دروس معارف تا سقف ۸ واحد طبق مقررات دانشگاه عمل نمایند./فارس

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !