یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

نصب آب شیرین کن ۷هزارمترمکعبی در یکی از روستاهای دلوار

مدیر آب و فاضلاب روستایی تنگستان استان بوشهر گفت: این مجتمع آب شیرین کن در طول شبانه روز قابلیت تولید 15 هزار مترمکعب آب شیرین دارد که برای فاز نخست آن تولید 7 هزار و 500 مکعب آب شیرین پیش‌بینی شده است.

آخرین اخبار
۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس -دلوارمدیر آب و فاضلاب روستایی تنگستان استان بوشهر گفت: این مجتمع آب شیرین کن در طول شبانه روز قابلیت تولید ۱۵ هزار مترمکعب آب شیرین دارد که برای فاز نخست آن تولید ۷ هزار و ۵۰۰ مکعب آب شیرین پیش‌بینی شده است.

عبدالله خدادادی ادامه داد: با اجرای این طرح که در روستای باشی اجرایی شده است مشکل تامین آب روستاهای بخش ساحلی دلوار بطورکامل برطرف می‌شود و به یک پایداری مطلوبی در وضعیت تامین آب این روستاها خواهیم رسید.


وی اظهار کرد: شمار روستاهای زیر پوشش امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان تنگستان ۱۱۲ روستا است که از این شمار ۷۰ روستا در بخش مرکزی و مابقی در بخش ساحلی دلوار واقع شده است.
خدادای گفت: شمارجمعیت این ۲ بخش نیز ۵۹ هزار و ۷۱۹ نفر است و شهرستان تنگستان پس از شهرستان دشتستان بیشترین جمعیت روستایی استان را در خود جایی داده است.
وی اضافه کرد: شمار مشترکان روستاهای شهرستان تنگستان ۱۶ هزار و ۸۱۲ مشترک است که سرانه مصرف آنها در طول شبانه روز نیز ۱۷۴ لیتر است.
خدادای ادامه داد: تا پایان سال ۹۲ میزان هدر رفت آب در روستاهای شهرستان تنگستان حدود ۴۴ درصد بود که با تلاش‌های صورت گرفته این آمار اکنون به ۳۹ درصد کاهش پیدا کرده است.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !