چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

دولت با ایجاد اشتغال فاصله طبقاتی را کم کند/ باید از ظرفیت همه نهاد ها بدون توجه به گرایش سیاسی استفاده شود

معاون پژوهشی مدرسه علمیه الزهرا(س ) گناوه گفت: برای برطرف شدن مسائل و مشکلات معیشتی باید بین مردم و دولتمردان اتحاد و انسجام بیشتری باشد تا ایجاد اشتغال، کاهش فاصله طبقاتی، اجرای عدالت اجتماعی هرچه بهتر و سریعتر صورت بگیرد.

آخرین اخبار
۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ طیبه دشتی مکان معاون پژوهشی مدرسه علمیه الزهرا(س ) گناوه در گفتگو با سپاس به مناسبت هفته دولت و شهادت شهیدان رجایی و باهنر، گفت: باتوجه به شخصیت ویژه ای که شهیدان رجایی و باهنر داشتند باید برای همه مسئولان الگو باشند و دولتمردان متدین بودن، ساده زیستی، دلسوز مردم بودن، ولایتمداری و تلاش برای رفع مشکلات مردم را که از ویژگی های این دو شهید است را سرلوحه برنامه های خود قرار دهند و در رفع مشکلات مردم بکوشند.

وی اظهار کرد: دولت در تحقق وعده های خود باید برنامه های راهبردی ارائه دهد و با تکیه به توانمندی های داخلی برای رونق تولید و تحقق اقتصادی تلاش کند و در این مسیر نسبت به اجرای احکام اسلامی، تقویت اتحاد و انسجام اسلامی، تقویت عزت و اقتدار ملی کشورمان تلاش و کوشش مضاعفی داشته باشد.

دشتی مکان افزود: دولت باید از همه ظرفیت های موجود در حوزه نظامی که با خون جوانان رشد یافته صرفنظر از گرایش های سیاسی برای اقدام و عمل استفاده کامل داشته باشد و از این رو بر همه جناح های سیاسی لازم است که برای دو قطبی نشدن کشور و در ایجاد اعتماد سازی در مردم به نظام اسلامی و رفع معضلات آنان با دولت همکاری کنند.

معاون پژوهشی مدرسه علمیه الزهرا(س ) گناوه ابراز کرد: رفع مشکلات اقتصادی جامعه به زمان و همراهی بیشتر مردم و مسئولین نیاز دارد  که برای برطرف شدن مسائل و مشکلات معیشتی باید بین مردم و دولتمردان اتحاد و انسجام بیشتری باشد تا ایجاد اشتغال، کاهش فاصله طبقاتی، اجرای عدالت اجتماعی هرچه بهتر و سریعتر صورت بگیرد.

وی عنوان کرد: توجه مسئولان به مسائل و مشکلات اصلی و مهم، پیشرفت و توسعه کشور را در پی دارد که یکی از راه های اساسی برون رفت از مسائل و مشکلات اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی کشور، پرداختن و اهمیت دادن به مسائل اصلی کشور و نپرداختن به امور فرعی است.

دشتی مکان ادامه داد: آشکار است که توجه به امور غیر اصلی و حاشیه ای موجب غافل شدن از مشکلات و دغدغه های اصلی کشور می شود و باعث از بین رفتن بخشی از انرژی کشور، ایجاد اختلاف و تفرقه بین مسئولین، متزلزل شدن افکار عمومی کشور و در نهایت گسترش و افزایش مشکلات و معضلات جامعه می شود./انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !