پنج شنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

۸۶۴ دستگاه کولرگازی بین مددجویان نیازمند توزیع می شود

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از توزیع 864 دستگاه کولرگازی بین مددجویان مناطق محروم فاقد وسایل سرمایشی در استان بوشهر خبر داد.

آخرین اخبار
۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ احمد لطفی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: یکی از مشکلات عمده‌ای که خانواده‌های تحت حمایت این نهاد به ویژه مناطق محروم و مرزی در فصول سرما و گرما از آن رنج می‌‌برند کمبود شدید وسائل سرمایشی و گرمایشی در طول سال است.

وی با اشاره به گرمای شدید تابستان‌ در بوشهر و بالا بودن هزینه تامین یک دستگاه کولرگازی، افزود: در راستای اقدام عملیاتی برای رفع نیازهای اولیه مددجویان مناطق محروم و مرزی در زمینه وسایل سرمایشی، با برنامه ریزی صورت گرفته و با کمک و مشارکت خیران، زمینه خرید ۸۶۴ دستگاه کولرگازی فراهم شده است که در دو مرحله بین نیازمندان استان توزیع می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر با بیان این که برای تهیه این تعداد کولرگازی یک میلیارد و ۴۴۰ میلیون تومان هزینه شده است، تصریح کرد: این میزان هزینه از محل اعتبارات کمیته امداد، وام‌های قرض‌الحسنه و کمک خیران تامین شده است.

وی ادامه داد: در مرحله اول این طرح، ۴۳۲ دستگاه از این کولرها به ارزش ۷۲۰ میلیون تومان در حال توزیع است و ماباقی در مرحله دوم به زودی در بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

لطفی با اشاره به این که ۱۱ هزار خانوار در مناطق محروم و روستایی استان تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند، گفت: از مردم، خیران و دستگاه‌های اجرایی انتظار می‌رود برای رفع نیازهای ضروری این خانواده ها و فرزندان آنها، با کمیته امداد تعامل و همکاری داشته باشند./فارس

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !