شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

همایش خانواده شاد در گناوه برگزار شد

همایش فرهنگ ایرانی، نشاط اجتماعی و خانواده شاد به همت موسسه نیمدری سبز و با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان گناوه و دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر در گناوه برگزار شد.

آخرین اخبار
۰۴ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۴۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ محمد مظفری معاون مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر  عصر پنجشنبه در حاشیه این مراسم اظهار داشت: به مناسبت روز ازدواج و پیوند فرخنده امام علی(ع) و حضرت زهرا (س) همایش  آموزشی  و فرهنگی خانواده شاد در گناوه برگزار شد که الحمدالله با استقبال خوب زوج های جوان و خانواده‌ها روبرو شد.

وی افزود: در حوزه های اجتماعی جامعه امروز ما نیاز به کارهای فرهنگی زیادی دارد که دراین بین سازمان های مردم نهاد به عنوان پیش‌قراول حرکات فرهنگی و اجتماعی بایدمیدان دار فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی باشند.

مظفری گفت: سبک زندگی ایران در میان هجمه فرهنگ‌های مختلف غیر ایرانی فراموش شده و باید تلاش کنیم تا سبک زندگی ایرانی را که بر اساس فرهنگ غنی ایرانی، شریعت اسلام  وسیره ائمه بنیان گذشته شده را در میان خانواده‌های ایرانی دوباره زنده کنیم.

در این همایش استاد ماجد یزدانی از روان شناسان بالینی و عضو نظام روان شناسی استان بوشهر در خصوص چگونه شاد زیستن مطالبی آموزشی را ارئه نمود. /مهر


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !