شنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

۱۸ پروژه هفته دولت در آبپخش افتتاح می‌شود

بخشدار آبپخش گفت: ۱۸ پروژه هفته دولت با اعتباری بالغ بر ۹۲ میلیارد ریال در آبپخش افتتاح می‌شود.

آخرین اخبار
۰۳ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ علی مردانلو عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هفته دولت یادآور خدمات صادقانه شهیدان رجایی و باهنر است و اکنون درحالی فرا می‌رسد که دولت تدبیـر و امیـد تحت حمایت مقام معظم رهبـری با خدمات ارزشمندی چهـار سال نخست خود را به پایان رسانده است.

وی اضافه کرد: گفتمان تدبیر و امیـد که در سال ۹۲ با حمایت مردم ایران آغـاز شد آرامش، امیـد و نشـاط را در حوزه داخلی به ارمغان آورد و با تثبیت حقوق هسته‌ای ایران در مذاکرات، جایگاه کشور را در عرصه بین المللی بهبود بخشید.

بخشدار آبپخش بیان کرد: دولت یازدهم هژمونی ایران هراسی را در هم شکست و برخلاف القائات دروغ دشمنان، کشورمان را نه عامل تهدید و ستیزه جویی بلکه مطالبـه گر صلح و دوستی معرفی کرد.

وی ادامه داد: در بخش آب‌پخش نیز دولت تدبیر و امید طی چهارسال خدمت نخست خود خدمات خوبی به یادگار گذاشته است.

مردانلو افزود: احداث ۸ زمین چمن مصنوعی، احداث ۳ساختمان دهیاری، سرشماری نخیلات غیرمجاز و تعیین حق آبه برای آنان، اجرای پایلوت ۱۷۰ هکتاری آبیاری نوین نخیلات، احداث پروژه‌های آموزشی، آسفالت و بازگشایی معابر شهری و روستایی، نوسازی شبکه آبرسانی شهری، احداث بوستان های امید و پارک کودک، احداث ۵۱ دستگاه ترانس و توسعه برق شهری و روستایی، برق رسانی به روستای بندمحمدعبداله، آبرسانی به روستاهای فاقد آب آشامیدنی بندمحمدعبداله و گناوکان، بهسازی معابر روستاهای فاقد دهیاری، گازرسانی به روستاهای پایین بخش، احداث خانه عالم، استقرار ادارات از جمله نمایندگی فنی و حرفه ای، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان و ارتقاء نمایندگی آموزش و پرورش به اداره از جمله این خدمات است.

وی گفت: در هفته دولت امسال نیز تعداد ۱۸ پروژه با اعتباری بالغ بر ۹۲ میلیارد ریال در سطح بخش افتتاح می‌شود که سبب دلگرمی بیشتر اهالی فهیم بخش به خدمات نظام اسلامی خواهد شد.

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !