شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

مزار شهدای خورموج و شهدای گمنام شهرستان دشتی غبارروبی شد

به مناسبت هفته دولت، مزار شهدای خورموج و شهدای گمنام شهرستان دشتی غبارروبی شد.

آخرین اخبار
۰۳ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۰۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ غلامرضا مهرجو بعد از ظهر امروز در آئین تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا ضمن گرامیداشت هفته دولت، تجلیل از شهیدان رجایی و باهنر و 231 شهید شهرستان دشتی، اظهار داشت: هفته دولت فرصتی ارزنده برای بیان خدمات دولت و خادمین ملت به مردم شریف است.

وی افزود: شهدا الگو و نماد تمام معنی خدمت بی‌منت به مردم بودند و شهیدان رجایی و باهنر نماد بارز خدمت بدون منت با امت هستند.

فرماندار شهرستان دشتی با بیان این‌که وحدت و همدلی در سایه تلاش مضاعف می‌تواند در پیشبرد امور جامعه اسلامی نقش محوری ایفا کند، تأکید کرد: امروز شهدا را شاهد می‌گیریم که خدمت بی‌منت به مردم و جامعه ارائه کنیم و قسم یاد می‌کنیم آنچه در توان داریم خدمتی به مردم کنیم تا رضایت مردم را جلب نماییم زیرا رضایت مردم از نظام، رضایت شهدا از مسؤولین است.

وی ادامه داد: این افتخار را داریم که با همدلی و همراهی همه مدیران در دستگاه‌ها اهم از ائمه جمعه، نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی، مدیران دستگاه‌های اجرایی، مؤسسات عمومی غیردولتی، شوراهای اسلامی شهر و روستا، دهیاران و شهرداران اقدامات خیلی خوبی در شهرستان اجرا شده است.

مهرجو با قدردانی از خدمات و تلاش‌های اعضای چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای شهرستان دشتی اظهار داشت: هفته دولت فرصتی مناسب است تا مردم را در کم و کیف خدمت‌های نظام قرار دهیم و اگر ضعف‌هایی در سطوح مختلف قرار دارد مدیران مردم را در جریان بگذارند و مسؤولین نسبت به رفع کاستی‌ها اقدام کنند.

فرماندار شهرستان دشتی گفت: در هفته دولت عملیات اجرایی 44 پروژه عمرانی با اعتبار بالغ‌ بر 565 میلیارد ریال افتتاح یا عملیات اجرایی آن‌ها آغاز می‌شود.

وی افزود: عمده این طرح‌های در حوزه راه‌های مواصلاتی، بهداشت و درمان، منابع آب و عمران شهری و روستایی است.

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !