یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

در کجای شهر، اختلاف سلیقه ی شورایی را با نام خیانت به مردم القا می کنند

پولادی نژاد عضو شورای اسلامی شهر اهرم گفت: مردم بزرگوار اهرم بهوش باشید، خودتان قضاوت کنید که اگر این گروه های مجازی فعالیتی نداشتند در کجای شهر اختلاف سلیقه ی شورایی را با نام خیانت به مردم القا می کنند، روی صحبت من با شما شهروندان شریف است، اکنون افرادی خیلی راحت جایگاه شورا و اعضای شورا که نماینده های مردم هستند و هر یک با اعتماد مردمی به این منصب رسیده اند را لگدکوب می کنند.

آخرین اخبار
۰۳ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ سحر پولادی نژاد عضو شورای اسلامی شهر اهرم گفت: درود بر بزرگ مردان و شیر زنان اهرمی، آن چه امروز در شهر شنیده می شود خواست هیچ یک از اعضای شورا نیست.

وی افزود: اما متاسفانه گروه های مجازی راه اندازی شده به قصد بر هم زدن جو شهر، دلزده کردن مردم و مظلوم نمایی است و کسانی که این روزها اختلاف نظر و سلیقه های شورایی که همه جای کشور مرسوم است اما مدیریت می شود را در بوق و کرنا می کنند.

پولادی نژاد تصریح کرد: اعضای شورای شهر که همگی مورد اعتماد مردم بوده اند را خائن خطاب می کنند و قطعا روزی جوابشان را خواهند گرفت.

عضوی شورای شهر اهرم خاطر نشان کرد: مردم بزرگوار اهرم بهوش باشید، خودتان قضاوت کنید که اگر این گروه های مجازی فعالیتی نداشتند در کجای شهر اختلاف سلیقه ی شورایی را با نام خیانت به مردم القا می کردند، روی صحبت من با شما شهروندان شریف است، کنون افرادی خیلی راحت جایگاه شورا و اعضای شورا که نماینده های مردم هستند و هر یک با اعتماد مردمی به این منصب رسیده اند را لگدکوب می کنند.

سحر پولادی نژاد ادامه داد: اگر تا به الان سخنی نگفتم فقط به دلیل حفظ آرامش شهر بوده است و اما کسانی که دم از خیانت و باندبازی می زنند نگاهی به رفتار و گفتار خویش کنند، دغدغه ی این روزهای ما و آن چه حالا شاهدش هستید جا انداختن مفهومی است که معادلش شورا است نه حسینیه، کسانی که با نام دوستداران صبوری فعالیت های مجازیتان را ادامه می دهید قطعا این عمل شما مورد تایید مردم نیست و اصلا شما معنای واژه ی شهروند و عصر تمدن ها را می دانید؟؟؟!!!

وی گفت: در عجبم که در این قرن صداهایی را می شنوم که مرا به یاد انسان های ما قبل تاریخ می اندازد، خواسته ی هر پنج عضو شورا این است که مردم از قضاوت های عجولانه و آن چه این روزها از منابع غیر موثق می شنوند پرهیز بفرمایند تا ما هم چنان با همان انگیزه ای که آغاز کردیم ادامه دهیم .قطعا که ما محکم و استوار ایستاده ایم و ضمنا حمزه صبوری با پنج رأی به عنوان سرپرست شهرداری اهرم منصوب شدند.

 

انتهای پیام/

 

 

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !