یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

شروع رویایی برای خرید جدید پرسپولیس

بشار رسن با وجود دقایق کوتاه بازی مقابل الاهلی، یکی از موفق‌ترین بازیکنان برانکو بود.

آخرین اخبار
۰۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ نتیجه ضعیف پرسپولیس مقابل الاهلی و خوردن دو گل از عمر السومه، باعث شد برانکو دست به ریسکی بزرگ بزند و سه ستاره تیمش را همزمان از زمین بیرون بکشد. طارمی، مسلمان و احمدزاده از زمین بیرون رفتند و منشا، کامیابی‌نیا و بشار رسن وارد زمین شدند. بین سه ورودی برانکو، استفاده از بشار رشن غافلگیر کننده‌ترین تصمیم سرمربی پرسپولیس بود. بازیکنی که تا برای اولین بار، تجربه بازی در پیراهن پرسپولیس را پیدا می‌کرد.

رسن ۲۳ دقیقه در زمین بود و ۱۱ پاس داد، که فقط یکی از آن‌ها به هدف نرسید. آمار ۹۰،۹ درصد پاس صحیح، که موفق‌ترین آمار بین همه بازیکنان پرسپولیس بود. رسن با وجود دقایق کوتاه حضورش در زمین، بیشتر از طارمی، علیپور، مسلمان و احمدزاده ضربه داخل چارچوب داشت و بیشتر از همه هافبک‌ها و مهاجمان تیمش از حریف خطا گرفت. علاوه بر پایه گذاری گل اول پرسپولیس، او یک پاس کلیدی هم داد که وارد دروازه نشد.

رسن با دوندگی بالا در سمت راست، دو بار هم مالکیت توپ را از الاهلی گرفت تا کارنامه‌ای کاملا موفق در این بازی داشته باشد. کارنامه‌ای که در ۲۳ دقیقه، روی کاغذ از همه دقایق حضور دیگر هافبک‌های سرخپوشان موفق‌تر بود و نتیجه را هم به نفع پرسپولیس برگرداند. بر خلاف پریموف، پلیانسکی و گولچ سه خرید خارجی ناموفق برانکو در فصل قبل، رسن در همان بازی اول توانست شروعی موفق در پرسپولیس داشته باشد. شروع موفقی که ادامه آن، یک برگ برنده به خط هافبک پرسپولیس در روزهای سخت اضافه خواهد کرد.

منبع: وب سایت برنامه نود

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !