چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر رتبه برتر قرآنی کشور در سال ۹۵ را کسب کرد

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر از کسب رتبه برتر قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر در سال ۹۵ برای دومین سال پیاپی خبر داد .

آخرین اخبار
۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی ۲۴ مرداد ۹۶ اظهار داشت: سازمان دارالقرآن الکریم فعالیت های قرآنی ادارات کل تبلیغات اسلامی سراسر کشور را مورد ارزیابی و رتبه بندی قرار داد که بر این اساس استان بوشهر به همراه استان های مازندران، همدان و مرکزی عنوان استان های برتر فعالیت های قرآنی را در سال ۹۵ به خود اختصاص دادند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر ادامه داد: به حمدالله با همت همکاران فرهنگی و قرآنی ادارات شهرستان ها و اداره امور قرآنی استان دومین سال متوالی اداره کل تبلیغات اسلامی استان در بخش عملکردی در گروه اول کشوری جز ۴ استان برتر کشور و در میان ۴ استان برتر کشور قرار گرفت.

وی تصریح کرد: اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر همواره یکی از برنامه‌های تاثیرگذار خود را توسعه فعالیت های قرآنی با محوریت برنامه های متنوع آموزشی در رشته های مختلف برگزاری دوره های تخصصی، شناسایی استعدادهای درخشان در سطح استان، شناسایی مراکز مردمی و ساماندهی و حمایت از این مراکز سرلوحه کار خود قرار داده و با تعامل مناسب با این مراکز و فعالان قرآنی گام‌های بسیار ارزشمندی در این راستا برداشته است.

حجت‌الاسلام سروستانی در ادامه سخنان خود اضافه کرد: مهمترین سیاست راهبردی سازمان تبلیغات اسلامی در توسعه فعالیت‌های قرآنی تکیه بر مردمی بودن آن است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر تاکید کرد: بحمدالله در سطح استان ظرفیت‌های بسیار خوبی در راستای فعالیت‌های قرآنی داریم و اگر شرایط جهت حمایت بیشتر از این مراکز مردمی مهیا شود مطمئناً در زمینه گسترش معارف قرآنی و به ویژه در نسل جوان و هدایت خانواده‌ها به سوی قرآن کریم و ارتباط آنها با قرآن که می‌تواند موجب ارتقاء معنویت در جامعه و دوری از آسیب‌هایی که امروز در جامعه وجود دارند، شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر گفت: تقویت مراکز قرآنی و فرهنگی در نگاه مسئولین می‌تواند جامعه اسلامی ما را به سمت آرمان‌های خود که همانا تقویت روحیه دینداری در سطح جامعه است تضمین کند.

وی افزود: جا دارد از تلاش همه کسانی که در عرصه فعالیت‌های قرآنی ها و موسسات مردمی که در خط مقدم قرار دارند و کارشناسان قرآنی مسئولین ادارات دستگاه های مجری فعالیت های قرآنی به ویژه همکاران محترم در سطح استان تشکر و تقدیر به عمل آید و امیدواریم این توفیق یار شود تا بتوانیم گام‌های موثری در راستای ترویج فعالیت های قرآنی برداریم.

گفتنی است، اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر در ارزیابی انجام گرفته مربوط به سال ۹۴ هم موفق به کسب رتبه برتر کشوری شده بود که امسال برای دومین سال پیاپی این موفقیت نصیب جامعه قرآنی استان شد./انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !