سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر سپاه ممتاز کشور است

سردار قادري مسئول اشراف فرماندهی كل سپاه گفت: سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر به دليل كسب رتبه اول در 3 سال پياپي در بين سپاه هاي كشور، عنوان اولين سپاه ممتاز در كشور را به خود اختصاص داده است.

آخرین اخبار
۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ سردار قادری مسئول اشراف فرماندهی کل سپاه در مراسم هفتمین جشنواره مالک اشتر بوشهر اظهار کرد: قدرت بازدارنده جمهوری اسلامی ایران شناخته شده است و امروز به سابقه گذشته خود افتخار می کنیم که در رأس آن شهدای جمهوری اسلامی است، از این رو کسی نمی تواند قابلیت های نظامی و موشکی را نادیده بگیرد.

وی افزود: قدرت سپاه عینی شده است و دشمن چون نمی تواند این قدرت را حذف کند، آن را محاسبه می کند.

قادری گفت: امروز مقاومت برای اسرائیل یک تهدید است.

وی افزود: ٢۵٠ نفر روی میز تحریم کار می کنند و هر شرکتی با ایران کار می کند تحریم می شود.

قادری با اشاره به شهادت محسن حججی اظهار کرد: کاری که با شهید حججی کردند در گذشته در پاوه و با سردار شوشتری در سیستان و بلوچستان انجام داده اند ولی هر دفعه شکل کار آن ها تغییر می کند و امروز تمام ایران و مسلمین غم محسن حججی را دارند.

وی با اشاره به عکس سلفی نمایندگان با موگرینی افزود: شهادت محسن حججی باعث شد کار ناشایست برخی نمایندگان مجلس محو شود.

قادری بیان کرد: ما از کسی سیلی نمی خوریم و داعش حتما رفتی است اما اگر قرار به سیلی باشد جوابی غیر قابل وصف به آن ها خواهیم داد چرا که جنایات داعش در هیچ دین و عرفی نیست.

وی افزود: کارکردهای سپاه در حد انتظارات مردم از سپاه است.

قادری با اشاره به آبادسازی دهستان ها گفت: دهستان های آباد ساخته می شود که همه امکانات در آن وجود داشته باشد تا برای انجام کارها نیاز به عزیمت به جاهای دیگر نباشد.

وی افزود: سپاه خادم مردم است و خادمانه رفتار کرده و می کند و با معماری بسیج کار را جلو می برد.

وی افزود: سپاه روی کارهای اساسی تمرکز دارد و فرماندهان آن همیشه الگو بوده است و به این دلیل به آن سپاه می گویند که پشتوانه آن شهدا است.

قادری، سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر را اولین سپاه ممتاز کشور در بین سپاه های کشور معرفی کرد و گفت: سپاه امام صادق(ع)  استان بوشهر به دلیل کسب رتبه اول در ۳ سال پیاپی در بین سپاه های کشور، عنوان اولین سپاه ممتاز در کشور را به خود اختصاص داده است.

انتهای پیام/

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !