چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

عامل قتل در روستای مال خلیفه گناوه شناسایی و دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که در درگیری روز گذشته در روستای مال خلیفه گناوه یک نفر را به قتل رسانده بود دستگیر شد.

آخرین اخبار
۰۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ سردار حیدر عباس‌زاده صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: روز گذشته در پی اعلام یک فقره نزاع و درگیری در روستای مال خلیفه گناوه ماموران انتظامی بلافاصله در محل حاضر محل شدند.

وی اضافه کرد: با بررسی صورت گرفته مشخص شد که در این درگیری یک نفر با ضربه چاقو کشته و یک نفر دیگر مجروح شده است و بلافاصله تلاش برای شناسایی و دستگیری عامل قتل آغاز شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر بیان کرد: با بررسی‌های اطلاعاتی پلیس مشخص شد که سه نفر به هویت معلوم در منزلی مسکونی در روستا با هم درگیر شده‌اند که یکی از آنان با استفاده از کارد آشپزخانه دونفر دیگر را مجروح کرده و از محل فرار کرده است.

وی خاطرنشان کرد: مجروحان به بیمارستان اعزام شدند ولی یکی از آنان به علت شدت جراحات وارده به شکم، سینه و پهلو در بیمارستان فوت می کند.

عباس‌زاده تصریح کرد: پس از اقدامات اطلاعاتی و پلیسی در سطح استان و شهرستان هشت ساعت پس از حادثه متهم فراری در مخفیگاهی در یکی از محلات جنوبی شهر بوشهر توسط کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان گناوه با همکاری پلیس آگاهی استان دستگیر و با اخذ نیابت قضایی برای ادامه تحقیقات به شهرستان گناوه منتقل شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: علت این حادثه درگیری و مشاجره بین طرفین بوده است./مهر

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !