یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

گشت نظارت بر برداشت از بستر رودخانه در اداره منابع آب شهرستان جم تشکیل می‌شود

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان بوشهر گفت: گشت ویژه نظارت بر برداشت از بستر رودخانه در اداره منابع آب شهرستان جم تشکیل و با تخلفات با جدیت تمام برخورد می‌شود.

آخرین اخبار
۰۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ شاهپور رجایی صبح امروز در نشست بررسی وضعیت برداشت سنگ شکن‌های مستقر در بخش ریز با بیان اینکه مطالعات کاهش سنگ‌ شکن‌ها در شهرستان جم انجام می‌شود اظهار داشت: شهرستان جم ظرفیت تامین شن و ماسه شرکت‌های مستقر در منطقه را ندارد و به همین سبب در حجم و محدوده برداشت سنگ شکن‌ها از بستر رودخانه تجدید نظر می‌شود.

وی با تاکید بر برخورد قاطع از تخلفات سنگ‌ شکن‌ها بیان کرد: در دو ماه آینده بررسی جدیدی از وضعیت برداشت‌های سنگ شکن‌ها در بخش ریز انجام و با تخلفات سنگ شکن‌ها به صورت جدی برخورد می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان بوشهر با بیان اینکه با برنامه‌ریزی مناسب می‌توان ظرف ۵ سال آینده بستر رودخانه در بخش ریز را تا حد زیادی احیاء کرد گفت: در روزهای آتی با حضور کارشناسان استان، محدوده بندی برداشت‌ها در بستر رودخانه انجام می‌شود و در کنار آن باید بستر برای انتقال برداشت‌ها به سمت معادن کوهی فراهم شود.

رجایی تاکید کرد: گشت ویژه نظارت بر برداشت از بستر رودخانه در اداره منابع آب شهرستان جم تشکیل و با تخلفات با جدیت تمام برخورد  می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه بستر رودخانه در بخش ریز ظرفیت برداشت بیشتر را ندارد تصریح کرد: آمادگی لازم برای اصلاح رویه موجود در بحث سنگ شکن‌ها وجود دارد و امیدواریم با هماهنگی بین بخشی، شاهد بهبود وضعیت موجود و افزایش رضایت‌مندی مردم باشیم.

رجایی از مطالعه اصلاح مسیر رودخانه در محدوده پایین دست شهر انارستان برای جلوگیری از خسارت به مردم و کشاورزان خبر داد./تسنیم

انتهای پیام/

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !