شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

قهرمان کونگ فو جهان در بوشهر دستش را به تیغ جراحی سپرد

بالآخره بعد از کش و قوس های زیاد رضا رضوی قهرمان مسابقات آسیایی توآی و جهانی آلمان؛ در بوشهر دستش را به تیغ جراحان بوشهری سپرد.

آخرین اخبار
۱۷ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ رضا رضوی که در مسابقات از ناحیه دست راست قسمت (نازک نی) دچار شکستگی شده بود و بدلیل عشق و علاقه فراوان به این ورزش دوست نداشت از میادین دور بماند، بالاخره تصمیم درست را گرفت و  در بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر مورد عمل جراحی قرار گرفت.

گفتنی است؛ رضا رضوی در سال گذشته فصل پر جنب و جوشی را در کونگ فو پشت سر گذاشت و حضور همیشگی اش در تیم ملی موجب شد مربی وی حمید اسکندری که در تیم ملی قهرمانی آسیا را با یکدیگر تجربه کرده بودند، با کادر پزشکی بیمارستان خلیج فارس بوشهر زیر نظر دکتر منتظری وارد مذاکره شود و تیم پزشکی نیز  با موفقیعت جراحی دست وی را انجام دهند.

به گفته حمید اسکندری مربی تیم ملی کونگ فو: رضا رضوی تمرینات ابتدایی و بدنسازی باشگاه را از دست خواهد داد و شاید او در چهار هفته ابتدایی در تمرینات آمادگی جهت شرکت در مسابقات غایب باشد.

لازم به ذکر است؛ رضا رضوی از کونگ فو کاران بنام استان و تیم ملی می باشد که قهرمانی مکرر  استانی، کشوری، قهرمان مسابقات آسیایی توآی و جهانی آلمان بخشی از افتخارات ورزشی وی می باشد./انتهای پیام

 

 

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !