شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

۲۳ تن برنج قاچاق در تنگستان کشف شد

رئیس پلیس شهرستان تنگستان گفت: با کنترل محورهای مواصلاتی جاده‌ای، ماموران انتظامی تنگستان با توقیف یک دستگاه تریلر در محور اهرم به بوشهر ۲۳ تن برنج قاچاق کشف و ضبط کردند.

آخرین اخبار
۰۹ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ سرهنگ جوشن سهرابی در جمع خبرنگاران در تنگستان، با بیان اینکه برخورد قاطع با قاچاق کالا در تنگستان در اولویت برنامه‌های پلیس قرار دارد اظهار داشت: در این راستا تمام محورهای مواصلاتی جاده‌ای، مناطق کوهستانی و نقاط ساحلی تنگستان مورد اشراف اطلاعاتی پلیس قرار دارد.

وی با بیان اینکه در برخورد با قاچاق کالا هیچگونه اغماض و چشم‌پوشی نمی‌شود تاکید کرد: کالاهای خارجی که  فاقد هرگونه اسناد معتبر گمرکی باشد قاچاق محسوب می‌شود که ضمن ضبط کالای قاچاق با افراد متخلف برخورد قانونی می‌شود.

رئیس پلیس تنگستان با بیان اینکه پلیس به طور شبانه‌روز در تمام محورهای تنگستان حضور فعالی دارد خاطر نشان کرد: فعالیت  برای قاچاقچیان در تنگستان امن نیست چراکه پلیس به تمام مناطق این شهرستان اشراف اطلاعاتی دارد و در کوتاه‌ترین  زمان ماموریت‌های عملیاتی در دستور کار پلیس قرار می‌گیرد.

سرهنگ سهرابی با بیان اینکه کنترل محورهای مواصلاتی در دستور کار پلیس قرار دارد تاکید کرد:با کنترل محورهای مواصلاتی جاده‌ای، ماموران انتظامی تنگستان با توقیف یک دستگاه تریلر در محور اهرم به بوشهر 23 تن برنج قاچاق کشف و ضبط کردند.

وی با بیان اینکه این محموله قاچاق شامل 575 کیسه 40 کیلوگرمی برنج است گفت: این برنج‌ها که فاقد هرگونه اسناد معتبر ترخیص کالا بود خوردو حامل این محموله توقیف شد.

رئیس پلیس تنگستان،ارزش محموله کشف شده را یک‌میلیارد و 150 میلیون ریال عنوان کرد و افزود: در همین رابطه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی، متخلف تحویل مراجع قضایی تنگستان شد.

سرهنگ سهرابی با قدردانی از مشارکت مردم در امر فعالیت‌ها و ماموریت‌های پلیس در تنگستان بیان کرد: برخورد قاطع با قاچاق یکی از ماموریت‌های سیاست اقتصاد مقاومتی است که در این عرصه پلیس از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌کند.

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !