پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

ملت شریف ایران، قدردان پاسداران مخلص انقلاب هستند

امام جمعه دلوار گفت: ملت شریف ایران، قدردان پاسداران مخلص انقلاب هستند و مخالفان داخلی و خارجی برای مقابله با انقلاب و نهادهای انقلابی دست و پای اضافی نزنند چرا که هرگز راه به جایی نخواهند برد.

آخرین اخبار
۰۹ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ حجت‌الاسلام علی زاهددوست امروز در خطبه‌های این هفته شهر دلوار شهرستان تنگستان اظهار داشت: این روزها شاهد تفسیر به رای صدور فرمان آتش به اختیار توسط مقام معظم رهبری توسط دوستان و منحرفان هستیم در حالی که این فرمان در مقابل کوتاهی و اختلال مدیران فرهنگی کشور اعلام شده که وابستگی آن‌ها به فرهنگ غرب و بیگانه احساس می‌شود.

وی افزود: بیانات و رهنمود‌های معظم‌له حکیمانه و مدبرانه است و اگر افراد با دقت به بیانات رهبرى توجه کنند در این باره جای هیچ  برداشت نامناسبى باقی نمی‌ماند.

امام جمعه دلوار تصریح کرد: برخى از جنجال‌سازى‌هاى  بیمارگونه معاندان مصداق فی قلوبهم مرض است که مقام معظم رهبری در خطبه‌های عید سعید فطر با صراحت فرمودند منظور ایشان از" آتش به اختیار" کار فرهنگى خودجوش و تمیز است و هرگز به معناى بى‌قانونى، فحاشى و طلبکارکردن مدعیان پوچ‌اندیش و مدیون‌کردن جریان انقلابى کشـــور نیست. 

وی عنوان کرد: هدف اصلی بکارگیری اصطلاح نظامی فرمان آتش به اختیار رهبر معظم انقلاب، ورود صاحب‌نظران، افراد دلسوز جامعه و نیروهای مومن و مردمی انقلابی به آن دسته از مسائل فرهنگی است که متولیان مستقیم آن مسائل در انجام وظیفه خود کوتاهی و یا قصور کرده‌اند.

زاهددوست ادامه داد: هدف از این فرمان رهبر معظم انقلاب ایجاد هرج و مرج و بی‌نظمی در جامعه نیست و معنای آن این است که مردم انقلابی ما همیشه از مسوولان جلوتر هستند و باید همواره در صحنه حضور داشته باشند.

وی یادآور شد: آتش به اختیار از اول انقلاب تاکنون در جامعه وجود داشته و حرکت دانشجویان پیرو خط امام (ره) در تسخیر لانه فساد آمریکا و حضور  مردمی در صحنه‌های دفاع مقدس و سایر  عرصه‌های انقلاب  مصداق عینی " آتش به اختیار " است.

امام جمعه دلوار با اشاره به ۸ شوال سال‌روز تخریب حرم و بارگاه ائمه بقیع(ع) توسط گروه گمراه وهابیت خبیث آل سعود در سال ۱۳۴۴ قمری بیان کرد: تخریب بارگاه ائمه اطهار(ع) نشانه عمق کینه و دشمنی وهابیت نسبت به اسلام ناب و اهل بیت رسول خداست  و امروز آل‌سعود پیرو همین سیره و روش است.

وی ادامه داد: امام راحل ، مراکز وهابیت را در جهان به عنوان کانون‌های فتنه و جاسوسی برای آمریکا و اسرائیل می‌دانستند که اسلام اشرافیت، اسلام ابوسفیان، اسلام ذلت و نکبت و اسلام پول و زور، اسلام فریب و سازش و در یک کلام اسلام آمریکایی را ترویج می کنند.

زاهددوست یادآور شد: امروز حکومت آل‌سعود مانند خنجری سهمگین است که در قلب امت اسلام  فرو رفته و جنایت‌های این حکومت که خود را به دروغ خادم حرمین شریفین می نامند در منطقه، علی‌الخصوص در یمن روی یزیدیان و اسلاف و گذشتگان خود را سفید کرده است.

وی با گرامی‌داشت هفته قوه قضائیه گفت: شهید بهشتی یکی از استوانه‌‌های راسخ  انقلاب اسلامی بود و به همین علت، دشمن تحمل حضور و فعالیت‌های این ابرمرد تاریخ را نداشت و با یک حرکت تروریستی این بزرگ مرد مظلوم را به اتفاق ۷۲ تن از بهترین یاران امام و انقلاب به شهادت رساندند.

امام جمعه دلوار بیان کرد: امیدواریم با همت مدیران دلسوز دستگاه قضایی شاهد تحقق بیش از پیش  عدالت و مبارزه با بی‎عدالتی در جامعه که مهمترین وظیفه قوه قضائیه است باشیم.

وی با اشاره به تلاش پارلمان اروپا برای گنجاندن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست سیاه و با اشاره به مبارزه سپاه پاسداران با تروریست‌­ها، گفت: این موضوع نیازمند یک تحلیل و بررسی دقیق است که چرا امروز  آمریکا و اروپا در برخورد با انقلاب اسلامی هم‌پیمان شده و یک هدف را دنبال می کنند . 

زاهددوست اظهار داشت: در شرایطی که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عمل ثابت کرد به ‌صورت قاطع با تروریست‌ها در حال مبارزه است و  یکی از مهم‌ترین مقرهای آن‌ها در دیرالزور با موشک به صورت دقیق مورد هدف قرار داد، مدعیان مبارزه با داعش و تروریست‌ها چنین بی رحمانه بر آن هجمه وارد می‌کنند.

وی ادامه داد: پارلمان اروپا ، حمله به گروهک‌های تروریستی را بر نمی‌تابد و از طرفی تروریست‌های داعش را برای اهداف خود حمایت می‌کنند و از طریق دیگر مخالفان داعش را متهم به نقض حقوق بشر کرده، نام آن‌ها را در لیست سیاه خود قرار می‌دهند. 

امام جمعه دلوار گفت: سپاه پاسداران به‌عنوان فرزند انقلاب همواره مخلصانه و با تمام توان خود در راستای حفظ امنیت ملت ایران تلاش می کند و به همین دلیل خار چشم دشمنان انقلاب بوده و هستند.

زاهددوست افزود: گلایه ما از آمریکا و پارلمان اروپا نیست زیرا وضعیت و روش این‌ها برای ملت ایران شناخته شده است اما چرا افرادی نادان در داخل هم هم‌صدا با آمریکا و اروپا به این نهاد ارزشی و انقلابی هجمه‌های ناجوانمردانه وارد می‌کنند؟ 

وی ادامه داد: البته سپاه و نیروهای مخلص و جان برکف انقلاب هرگز تحت تاثیر این گونه سم پاشی‌ها، دست از مأموریت اصلی خود یعنی حفاظت از انقلاب بر نمی‌دارند و مانند ۳۸ سال گذشته با اقتدار از کیان انقلاب و نظام اسلامی حفاظت و پاسداری خواهند کرد.

زاهددوست یادآور شد: ملت شریف ایران، قدردان پاسداران مخلص انقلاب هستند و مخالفان داخلی و خارجی برای مقابله با انقلاب و نهادهای انقلابی دست و پای اضافی نزنند چرا که هرگز راه به جایی نخواهند برد.

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !