پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

تلاش ویژه‌ای برای اشتغال فرزندان مددجویان استان بوشهر داریم

استاندار بوشهر گفت: تلاش ویژه‌ای برای اشتغال فرزندان مددجویان استان بوشهر داریم.

آخرین اخبار
۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ مصطفی سالاری پیش از ظهر جمعه در جمع مددجویان کمیته امداد بوشهر اظهار داشت: رفع مشکلات مددجویان را به صورت ویژه‌ای در دستور کار داریم و در این راه حمایت‌های مناسب را خواهیم داشت.

وی اضافه کرد: شما ولی نعمتان ما هستید و قطعا همه ما در فکر و تلاش برای رفع حل مشکلات زندگی و معیشتی شما عزیزان هستیم و همین جا قول خواهیم داد برای اشتغال و آینده فرزندان شما تلاش خواهیم کرد.

استادار بوشهر با تقدیر از تلاش ها و زحمات مجموعه کمیته امداد استان در خدمات رسانی به  نیازمندان، خاطرنشان کرد: در دین مبین اسلام و قرآن کریم  خدمت به محرومان بالاترین ثواب را دارد به طوری که‌ به عنوان یک عبادت محسوب می شود.

سالاری توانمندسازی مددجویان و کمک به ورود خانواده‌ها به عرصه کار و فعالیت را از بهترین اقدامات کمیته امداد برای رفع محرومیت زدایی عنوان کرد و گفت: البته حل مشکلات محرومان وظیفه همگانی است و به همین منظور همه دستگاه‌ها در راستای رفع مشکلات نیازمندان با کمیته امداد همکاری های لازم را داشته باشند.

استاندار بوشهر همچنین ۲۰۰ سبد مواد غذایی شامل برنج، مرغ، رب، روغن و لبنیات را به خانوارهای مددجویان اهداء کرد که در میان آنها توزیع شود.

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !