شنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

امنیت ایران اسلامی مدیون خون شهداست

مدیر بسیج ورزشکاران سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی گفت:امنیت امروز نظام مقدس اسلامی ایران از وجود خون جوانان دیروز انقلاب اسلامی است و همه ما مدیون و مرهون شهدای عزیز کشورمان و صبر بردباری خانواده این بزرگواران هستیم.

آخرین اخبار
۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ محمد طلائیان شامگاه چهارشنبه اظهار داشت:  امنیت امروز نظام مقدس اسلامی ایران از وجود خون جوانان دیروز انقلاب اسلامی است و همه ما مدیون و مرهون شهدای عزیز کشورمان و صبر بردباری خانواده این بزرگواران هستیم و شهدا بهترین اخلاق برای جامعه ورزشی هستند

وی افزود: اگر چه رزمندگان دیروز انقلاب اسلامی نگذاشتند سایه ناامنی بر کشور ایجاد شود اما اکنون نیز همه مردم . دلسوزان انقلاب با هوشیاری و مقابله با هر گونه تهدیدی به دنبال استمرار این امنیت در تمامی مرزهای ایران هستند.

مدیر بسیج ورزشکاران سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی با اشاره به رونمایی از تابلوی دفتر باشگاه فرهنگی ورزشی آزادی شهر خورموج و افتتاح دفتر این باشگاه که با حضور پیشکسوتان و جوانان این باشگاه برگزارشد اظهارداشت: باشگاه ازادی خورموج از سال ۱۳۵۷ تاسیس شده و تاکنون افتخارت بزرگی در کارنامه خود دارد.

وی ادامه داد: بازگشایی دفتر باشگاه آزادی خورموج هم زمان با سال‌روز تولد سردار خلیج فارس شهید نادر مهدوی شد و این از افتخارات همه ماست که در نخستین روز از بازگشایی این دفتر بیش از ۵۰ نفر از حامیان این باشگاه برروی پیراهن شماره هفت که متعلق به شهید عبدالکریم نیروزاده بود را امضا کردند./فارس

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !