پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

فتح خرمشهر تحولی در معادلات نظامی جهان ایجاد کرد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: فتح خرمشهر تحولی جدید در معادلات نظامی جهان ایجاد کرد.

آخرین اخبار
۰۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح چهارشنبه در گردهمایی مشترک نیروهای مسلح استان بوشهر به مناسبت فتح خرمشهر اظهار داشت: سوم خردادماه یادآور رشادت‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان اسلام و فتح خرمشهر روز بزرگی در تاریخ کشور است.

وی با اشاره به اینکه رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس اقتدار خود را به خوبی به معرض نمایش گذاشتند، اضافه کرد: عملیات بیت‌المقدس و فتح خرمشهر معادلات نظامی جهان را به هم زد.

امام جمعه بوشهر با اشاره به نقش بسیار مهم نیروهای مسلح و امنیتی در ایجاد امنیت پایدار در نفاط مختلف کشور، بیان کرد: استان بوشهر با تلاش ارتش، سپاه، بسیج و نیروهای انتظامی و امنیتی  فضایی با اقتدار و امن را دارد.

وی ادامه داد: استکبار جهانی به منظور ایجاد ناامنی در ایران تلاش‌های ویژه‌ای دارد و در زمینه‌های مختلف از جمله نظامی، سیاسی، اقتصادی و . . . این تهاجم را تدارک دیده است و  پروژه نفوذ و براندازی نظام از طریق جنگ نرم را با جدیت دنبال می‌کند.

صفایی بوشهری با اشاره به اینکه جهاد کبیر تنها راه مقابله با اینگونه تهاجمات است، تصریح کرد: مقام معظم رهبری همواره بر جهاد کبیر برای مقابله با اندیشه‌های جهان استکبار تاکید ویژه‌ای دارند.

وی با تاکید بر تلاش نیروهای نظامی و انتظامی استان بوشهر در مبارزه با جنگ نرم از طریق جهاد کبیر، افزود: مقابله با ترفندهای دشمنان از طریق جهاد کبیر در دستور کار همگان باشد./مهر

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !