یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

نماینده مجلس:نتیجه انتخابات بیانگر رضایت مردم از عملکرد دولت یازدهم است

نماینده مردم شهرستانهای دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: نتیجه انتخابات روز 29 اردیبهشت نشان داد مردم ایران از عملکرد دولت یازدهم راضی و خواستار ادامه کار این دولت هستند.

آخرین اخبار
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"، سید کمال الدین شهریاری روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: حضور یکپارچه مردم در پای صندوقهای رای بیانگر اعتماد و اعتقاد مردم به نظام، انقلاب و علاقمندی آنان به حفظ ارزشهاست.
وی اضافه کرد: مردم روز 29 اردیبهشت ماه با عزم و اراده ای آهنین از انقلاب، نظام جمهوری اسلامی و آزادی که این نظام به ملت داده پاسداری کردند.
این نماینده مجلس ادامه داد: مردم با حضور پرشور در پای صندوقهای رای نشان دادند تبلیغات مایوس کننده دشمن در اراده ملت ایران هیچ تاثیری ندارد و با تمام وجود برای تعیین سرنوشت خود در صحنه حاضر هستند.
شهریاری اظهار کرد: براساس فرمایش رهبر معظم انقلاب مردم اولین پیروز میدان انتخابات در ایران هستند که با نسبت حضور بالای خود این پیروزی را نشان دادند.
وی بیان کرد: از بین چهار کاندیدای تائید حاضر در صحنه مردم به رئیس جمهوری که چهار سال ریاست قوه مجریه را برعهده داشت رای دادند و اعلام کردند از عملکرد دولت یازدهم راضی هستند وخواستار ادامه کار این دولت شدند.
این نماینده مجلس گفت: انتظار داریم همانطور که دولت یازدهم با غلبه بر برخی مشکلات، آرامش نسبی و ثبات در عرصه های مختلف را در کشور به وجود آورد در چهار سال آینده نیز موفقیت های بیشتری بویژه در حوزه اقتصاد داشته باشد.
وی بیان کرد: اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال همان چیزی است که دولت باید به آن توجه داشته باشد برهمین اساس تولید و اشتغال را در حد مطلوب قرار دهد و بیکاری و رکود اقتصادی را که مردم از آن رنج می برند، بهبود بخشد.
شهریاری افزود: دولت با تکیه بر تجارب چهار سال گذشته و برخورداری از نیروهای کارآمد تر باید چهارسال آینده را بخوبی برای مردم رقم بزند.
وی تاکید کرد: مردم ثابت کردند بیکاری، رکود اقتصادی و کم بودن سهم تولید در اقتصاد مردم را از آرمانهای بلند انقلاب دور نمی کند اما انصاف این است که دولت نیز در مقابل این همه همت و مردانگی مردم با کار جهادی برای برطرف کردن مشکلات جامعه تلاش کند.
نماینده مردم دشتی و تنگستان گفت: مردم ایران استحقاق بهتر از این را دارند و نباید با اقتصاد راکد، سفره خالی و جوانان بیکار روبرو باشند.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !