چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

اجرای طرح‌های کاربردی مقابله با آسیب‌های اجتماعی در استان بوشهر

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر از تلاش ویژه برای توسعه و اجرای طرح‌های کاربردی مقابله با آسیب‌های اجتماعی در استان بوشهر خبر داد.

آخرین اخبار
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"، عبدالکریم گراوند ظهر شنبه در طرح ملی توان‌افزایی و ارتقای تاب‌آوری اجتماعی زنان در بوشهر اظهار داشت: پرداختن به حوزه اجتماعی و رفع مشکلات این بخش در یک مقطع مورد غفلت قرار گرفت که با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در این راستا گام های اساسی برداشته شده است.

وی افزود: توجه دولت تدبیر و امید به مقوله اجتماعی و آسیب‌ها به گونه‌ای بوده که تمامی اعتبارات این بخش در سطح ملی و استانی به صورت کامل تخصیص یافته است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر تصریح کرد: با توجه به اینکه طرح ملی توان‌افزایی و ارتقای تاب آوری اجتماعی زنان در مجامع بین المللی مورد استفاده و بررسی قرار گرفته می‌تواند برای توانمندسازی بانوان موثر واقع شود.

گراوند خاطرنشان کرد: طی دو سال اخیر طرح‌های متنوع و کاربردی امید اجتماعی و آسیب‌های اجتماعی که مکمل هم هستند با ابتکار استاندار بوشهر در سطح استان اجرا شده و اخیرا طرح نشاط اجتماعی نیز با استفاده از ظرفیت سازمان‌های مردم‌نهاد بر اساس تقویم ملی و مذهبی در دست اجرا است.

معاون استاندار گفت: تاکنون دولت‌ها نتوانسته‌اند به تنهایی در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی اثرگذار باشند و باید از ظرفیت‌های مردمی و سازمان‌های مردم نهاد استفاده شود.

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !