چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

برنامه دیدارهای پینگ پنگ بازان ایران در جدول اصلی مشخص شد

نمایندگان ایران در مسابقات تنیس روی میز تور جهانی کرواسی از امروز در جدول اصلی بخش انفرادی این رقابت ها به مصاف حریفان شان می روند.

ورزشی
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"، در بخش دوبل مسابقات تنیس روی میز تور جهانی کرواسی، تیم دونفره لطف الله نسبی و عمرانی در دور نخست به دلیل حاضر نشدن تیم لهستان برنده اعلام شد و به دور دوم راه یافت. این تیم در این مرحله با نتیجه ۳ بر صفر مغلول سوئد شد و از دور مسابقات کنار رفت. 

حاجی ئی و میرالماسی ترکیب دیگر تیم دوبل ایران در این رقابت ها را تشکیل می دهند. این تیم  بعد از پیروزی ۳ بر صفر برابر ترکیب مشترک بازیکنان لهستان و اسلونی ، مقابل تیم دوبل چین تاپیه در دور دوم مسابقات با همین نتیجه شکست خورد و حذف شد. 

بدین ترتیب تیم دوبل برادر عالمیان تنها تیم باقی مانده تنیس روی میز ایران در بخش دوبل مسابقات تنیس روی میز تور جهانی کرواسی است. این تیم ساعت ۲۲ امشب پنجشنبه شب) در جدول اصلی به مصاف تیم دونفره سوئد می رود.

اما در بخش انفرادی مسابقات تنیس روی میز تور جهانی کرواسی از امروز نمایندگان کشورمان در جدول اصلی رده سنی زیر ۲۱ سال و بزرگسالان به مصاف حریفان خود خواهند رفت. برنامه دیدارها به شرح زیر است:

رده سنی زیر ۲۱ سال
* متین لطف الله نسبی – گراسیمنکو از قزاقستان

رده سنی بزرگسالان
* نیما عالمیان – روبینوت از فرانسه
* نوشاد عالمیان – سیپوس از رومانی 

مسابقات تنیس روی میز تورجهانی کرواسی با حضور ۳۹۶ ورزشکار از ۵۱ کشور جهان در زاگرب پایتخت این کشور در حال پیگیری است. این رقابت ها دارای رنکینگ جهانی و ۳۵۰۰۰ دلار جایزه نقدی است .

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !