سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

۲۰۰۰ نفر در برگزاری انتخابات در دشتی مشارکت دارند

فرماندار دشتی گفت: برای برگزاری انتخابات دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان دشتی بیش از دو هزار دست اندرکار مشارکت خواهند کرد.

آخرین اخبار
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"، غلامرضا مهرجو در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تاکنون تمامی مراحل انتخابات بر اساس برنامه زمان بندی انجام شده و تمهیدات لازم نیز برای انتخابات باشکوه اتخاذ شده است.

وی با تاکید بر حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای افزود: برای انتخابات ۲۹ اردیبهشت امسال ۸۵ شعب اخذ رای برای جمع آوری آرای مردم در سطح شهرستان پیش بینی شده که از این تعداد ۴۶ شعبه ثابت و مابقی نیز سیار است.

مهرجو یادآور شد: امسال بر اساس آخرین سرشماری عمومی نفوس و مسکن تعداد روستاهایی که در آن انتخابات برگزار می شود به ۶۰ روستا رسیده است و تمامی پیش‌بینی‌های لازم نیز صورت گرفته است.

وی اضافه کرد: برای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا ۵۱۳ نفر ثبت‌نام کردند که نسبت به دوره گذشته ۲۸ درصد رشد نشان می‌دهد.

مهرجو خاطرنشان کرد: برای برگزاری انتخابات دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان دشتی بیش از دو هزار دست اندرکار مشارکت خواهند داشت.

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !