شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

فضای مناسبی برای ایجاد شور انتخاباتی در استان بوشهر فراهم است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: فضای مناسبی برای ایجاد شور انتخاباتی در استان فراهم است تا ستادها و هواداران بتوانند فعالیت های خود را در امینت کامل اجرا کنند.

آخرین اخبار
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"، به نقل از مهر، عبدالکریم گراوند ظهر چهارشنبه در همایش مزرعه دانش در بوشهر اظهار داشت: اجرای طرح اردوهای نخبه پروری امید اجتماعی ویژه دانش آموزان ممتاز روستایی در بوشهر اقدام ارزشمندی است که یکی از ابتکارات استاندار بوشهر بوده و باعث شکوفایی و پرورش استعدادها خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر تصریح کرد: پیشرفت و توسعه هر جامعه لازمه منابع انسانی آن است که سرمایه اصلی هستند.

وی افزود: توجه به منابع انسانی کارآمد توجه به آینده جامعه است و استان بوشهر با اجرای طرح تقویت بنیه علمی دانش آموزان و اردوهای نخبه پروری در قالب طرح های امید اجتماعی نگاه ویژه‌ای به این مقوله مهم دارد و در دولت تدبیر و امید گام های ارزشمندی برداشته شده است.

گراوند عنوان کرد: با اجرای طرح تقویت بنیه علمی دانش آموزان استان شاهد قبولی آنان در دانشگاه های معتبر سراسر کشور بوده ایم که امیدواریم این روند ادامه یابد.

وی به دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره کرد و گفت: حضور و مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای تضمین کننده امنیت ملی و موجب توسعه و بالندگی کشور خواهد بود.

معاون استاندار بوشهر بیان کرد: جامعه فرهنگی و فرهنگیان ما همیشه در تمامی عرصه ها پیشرو بوده اند و در عرصه انتخابات نیز همانند دوره های گذشته فعال و حضور آگاهانه همراه با رعایت اخلاق داشته باشند.

گراوند افزود: افراد نباید برای کسب قدرت و اهداف خود توانمندی و اقدامات ارزشمند نظام را زیر سوال ببرند و امید مردم را کمرنگ کنند و این گونه حرکات خیانت به نظام است.

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر یادآور شد: دولت تدبیر و امید در ساختار اداری خود ار انتقادات استقبال می کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر بیان کرد: با تدابیر صورت گرفته توسط ستاد انتخابات استان بوشهر، فضای مناسبی برای ایجاد شور انتخاباتی در سطح استان فراهم است تا ستادها و هواداران بتوانند فعالیت های خود را در امینت کامل اجرا کنند.

وی گفت: امیدواریم ۲۹ اردیبهشت مردم با حضور حداکثری خود در پای صندوق های رای و با انتخاب آگاهانه سرنوشت خود و کشور را به خوبی رقم بزنند.

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !