یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

اعتراض رئیس ستاد روحانی به پخش “صلوات خاصه امام رضا(ع)”

به گفته دانشجویان حاضر در مراسم وی دلیل قطع کردن صلوات خاصه را تبلیغی برای یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری در بین دانشجویان اعلام کرد که این اقدام با موافقت رئیس دانشگاه آزاد برازجان همراه بود.

آخرین اخبار
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"، جشن تقدیر از مقام معلم با حضور ارسلان زارع فرماندار دشتستان و و اکبر صابری رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در دشتستان و جمعی از اصلاح طلبان در نمازخانه دانشگاه آزاد برازجان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم صلوات خاصه امام رضا(ع) در سالن طنین انداز شد اما به محض پخش صلوات با اعتراض شدید صابری رئیس ستاد روحانی در دشتستان مواجه شد و صلوات خاصه در حین پخش قطع گردید.

به گفته دانشجویان حاضر در مراسم صابری دلیل قطع کردن صلوات خاصه را تبلیغی برای یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری در بین دانشجویان اعلام کرد که این اقدام با موافقت رئیس دانشگاه آزاد برازجان همراه بود.

در ادامه نیز جشن پایکوبی به شکل آزاردهنده ای ادامه پیدا کرد که پس از اعتراض برخی دانشجویان، رئیس ستاد روحانی به همراه فرماندار مجبور به ترک مراسم شدند.

پس از مراسم نیز عده ای در درب ورودی دانشگاه اقدام به پخش پوسترهای تبلیغاتی حسن روحانی در بین دانشجویان شرکت کننده کردند.

دانشجو نیوز

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !