دوشنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

مسابقه رفاقت مهر جمعیت هلال احمر در بوشهر آغاز شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: بیست و هشتمین دوره استانی مسابقه های فرهنگی و امدادی رفاقت مهر با شعار'جوانان، رفاقت مهر، توسعه فرهنگ بشر دوستی' در این استان آغاز شد.

آخرین اخبار
۲۹ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"، به نقل از ایرنا، حسین درویشی روز سه شنبه در این آیین افزود: در این دوره 280 نفر از اعضای کانونهای دانشجویی، جوانان روستایی، طلبه و عشایری از 9 شعبه جمعیت هلال احمر استان بوشهر باهم به رقابت می پردازند.
وی اضافه کرد: شرکت کنندگان دراین مسابقه ها در رشته های حمل مصدوم، اسکان اضطراری، امداد و کمکهای اولیه و زبان انگلیسی امروز و فردا (29و 30) فروردین رقابت و رفاقت می کنند.
وی اضافه کرد: هدف از برگزاری مسابقه رفاقت مهر ایجاد زمینه های دوستی و مهربانی، پرورش روحیه تلاش، سازندگی، تعاون، تعهد و کاردسته جمعی، شناخت استعدادهای بالقوه و تقویت انگیزه های اعضا، ایمان، معرفت، دین و ترویج فرهنگ و تمدن اصیل، پرورش روحیه مسوولیت پذیری، تعامل وهمدلی و آشنایی باحوزه های امدادی، بشردوستانه و معنوی است.
وی بیان کرد: مسابقه رفاقت مهر یکی از فعالیت های تربیتی و آموزشی است که به منظور کشف، رشد و شکوفایی استعدادهای فرهنگی، علمی، امدادی و افزایش سطح آگاهی اعضای جوانان جمعیت هلال احمر از راه ایجاد انگیزه بیشتر و رقابت سالم تر با هدایت و نظارت جمعیت هلال احمر برنامه ریزی و اجرا می شود.
درویشی گفت: بعد از این رقابت ها یک تیم از دختران و یک تیم از پسران برای حضور در رقابت های کشوری حضور می یابد.
پارسال تیم امداد و کمکهای اولیه و حمل مصدوم استان بوشهر در مسابقه رفاقت مهر در سطح کشور موفق به کسب مقام برتر کشوری شد.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !