شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

پروژه بزرگراه دیلم به گناوه در سفر رئیس جمهور به بوشهر افتتاح می‌شود

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: پروژه بزرگراه دیلم به گناوه که ۵۷ کیلومتر طول دارد علاوه بر قرار داشتن ۱۵ کیلومتر آن زیر بار ترافیک، در سفر هفته آینده رئیس جمهور به بوشهر ۳۳ کیلومتر دیگر آن افتتاح می‌شود.

آخرین اخبار
۲۳ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"، فرزاد رستمی، با بیان اینکه در تمامی محورهای اصلی استان بوشهر طرح بزرگراهی فعال است اظهار داشت: طرح‌های راهسازی بزرگراهی در محورهای اصلی استان بوشهر یا اجراء شده و یا در حال اجراء است که روند ساخت آن مطلوب است.

وی با بیان اینکه بزرگراه اهرم، برازجان، گناوه و دیلم یکی از مهم‌ترین طرح‌های بزرگراهی است تصریح کرد: پروژه اهرم-برازجان-گناوه- دیلم، برآورد اولیه و اعتبار پیش بینی شده برای اجرای آن ۲۱۸ میلیارد تومان است که بخشی از اعتبارات تخصیص یافته است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر بیان کرد: پروژه بهسازی محور گناوه-گوره-گچساران با اعتباری بالغ بر ۷۲۰ میلیارد ریال و در دو قطعه و توسط دو پیمانکار با مشارکت وزارت نفت در حال اجراء است.

رستمی، با بیان اینکه محور بزرگراهی دیلم به گناوه از جاده‌های پرتردد استان بوشهر است خاطر نشان کرد: تعداد تصادفات در این جاده سبب شد برای افزایش ایمنی آن به چهار خطه تبدیل شود که این پروژه در حال اجراء است.

وی با اشاره به اینکه بخشی از پروژه بزرگراه دیلم به گناوه در سفر رئیس جمهور در هفته آینده افتتاح می‌شود تصریح کرد: پروژه بزرگراه دیلم به گناوه که دارای ۵۷ کیلومتر است علاوه بر قرار داشتن ۱۵ کیلومتر آن زیر بار ترافیک، در سفر هفته آینده رئیس جمهور به بوشهر  33 کیلومتر دیگر آن افتتاح می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر  اعتبار پروژه یاد شده را ۷۰ میلیارد تومان دانست و گفت: این بزرگراه درمجموع ۵۷ کیلومتر طول دارد و تاکنون ۱۵کیلومتر آن تکمیل شده و در سفر رئیس جمهور به بوشهر ۳۳ کیلومتر و در مجموع ۴۸ کیلومتر این محور ۵۷ کیلومتری زیر بار ترافیک می‌رود.

رستمی پروژه خروجی دوم بوشهر را مورد توجه قرار داد و خاطر نشان کرد: عملیات احداث خروجی دوم بوشهر در مسیر گزبلند به شیف به طول ۲۴ کیلومتر با اعتباری افزون بر ۷۶۰ میلیارد ریال و در سه قطعه و توسط سه پیمانکار در حال اجراء است./تسنیم

انتهای پیام/

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !