یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

طرح‌های مقابله با تهاجم فرهنگی در قرارگاه فرهنگی صنعت نفت بوشهر تدوین می‌شود

رئیس ستاد اقامه نماز صنعت نفت استان بوشهر گفت: طرح‌های مقابله با تهاجم فرهنگی برای مصون نگه داشتن جوانان و خانواده‌ها در قرارگاه فرهنگی صنعت نفت بوشهر تدوین می‌شود.

آخرین اخبار
۱۶ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"، به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام محمد اسماعیلی ظهر امروز در جلسه دانش افزایی و کارگاه توانمند سازی روحانیون و ائمه جماعت صنعت نفت استان بوشهر با گرامیداشت سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال بر توجه به فرهنگ سازی این شعار در عرصه‌های مختلف اجتماع  تاکید کرد و اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین زیرساخت‌های تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی توجه به موضوعات فرهنگی آن است که این مهم، رسالت روحانیون و مبلغان فرهنگی است.

وی توجه به مقابله با تهاجم فرهنگی را یک ضرورت دانست و گفت: یکی از اهداف تشکیل قرارگاه فرهنگی صنعت نفت بوشهر بررسی و ارائه راهکارهای لازم برای برنامه‌ریزی در راستای مقابله با تهاجم فرهنگی برای مصون نگه داشتن جوانان و خانواده‌ها از این ترفند است.

اسماعیلی از تدوین طرح‌های مقابله با تهاجم فرهنگی هبرداد و افزود: طرح‌های مقابله با تهاجم فرهنگی برای مصون نگه داشتن جوانان و خانواده‌ها  در قرارگاه فرهنگی صنعت نفت بوشهر تدوین می‌شود.

رئیس ستاد اقامه نماز صنعت نفت استان بوشهر  با تاکید بر نقش مهم این کارگاه‌ها و نشست‌ها در برنامه‌ریزی برای افزایش آگاهی مخاطب خاطر نشان کرد: این دوره‌های آموزشی باراهبرد افزایش آگاهی‌های همگانی روحانیون نسبت به جریان‌ها، موج‌های خبری و اطلاعات روز کشور در حوزه دین،‌ فرهنگ ، اجتماع و سیاست طراحی شده است.

اسماعیلی بیان کرد: در هر جلسه از کارگاه‌های آموزشی یکی از مهمترین موضوعات، جریانات و لایه‌های مختلف تهاجم فرهنگی که جامعه و خانواده‌ها به خصوص جوانان و نوجوانان را مورد هجوم قرار داده بحث و بررسی می‌شود تا برای حل آن راهکارهایی ارائه شود.

 انتهای پیام/

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !