یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

مردم به افراد انقلابی رأی دهند

امام جمعه موقت دیّر گفت: در انتخابات پیش رو مردم به کسانی که بدنبال مسائل سیاسی نیستند و روحیه انقلابی گری دارند رأی دهند.

آخرین اخبار
۱۱ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"، به نقل از مطاف24  حجت الاسلام ابراهیم بحرانی امروز در خطبه های نمازجمعه بندر دیّر با تسلیت سالروز شهادت امام هادی(ع) اظهار داشت:ماه رجب فرصت مغتنمی برای  آماده سازی روحی و معنوی است و باید این فرصت ها را قدر بدانیم.

وی  با بیان اینکه دولتمردان از امکانات و ظرفیت های موجود در جهت خدمت رسانی به مردم تلاش بیشتری کنند بیان کرد: سال گذشته در زمینه تحقق شعار اقتصاد مقاومتی که راه حل برون رفت کشور از مشکلات است تلاش هایی صورت گرفت اما منویات رهبری را برآورده نکرد و باید امسال با توجه بیشتر به تولید داخلی گذشته را جبران کنیم.

بحرانی در رابطه با روز جمهوری اسلامی ایران گفت: این روز برگ زرینی در تاریخ انقلاب ماست و باید قدردان نظام اسلامی باشیم .

وی در خصوص روز طبیعت عنوان کرد: بهار طبیعت  تداعی کننده رستاخیز است  و همانگونه که در این روز از فضاهای سبز و هوای لطیف بهاری استفاده می کنیم  از قیامت غافل نشویم.

خطیب جمعه دیّر با اشاره به دیدار جمعی از خانواده شهدای مدافع حرم با رهبر فرزانه انقلاب اضافه کرد: مکتبی که در ان فرزندانش را به جانفشانی و شهادت طلبی دعوت می کند مکتب مقدسی است.

وی گفت:در انتخابات شوراهای شهر و روستا و ریاست جمهوری باید انقلابی عمل کردن ملاک انتخاب افراد باشد.

حجت الاسلام بحرانی با بیان اینکه در کنار حضور حداکثری در پای صندوق های رأی در انتخاب افراد هم احساس مسوولیت کنیم تصریح کرد:شوراها فرصت خوبی برای خدمت به مردم دارند و مردم با انتخاب آگاهانه افرادی که دنبال مسائل سیاسی نیستند و انقلابی وار در صحنه خدمت به مردم حاضر می شوند ادای دین کنند.

امام جمعه موقت دیّر ادامه داد: فتوای تاریخی رهبری درباره حرمت  واردات کالاهایی که در داخل کشور تولید می شوند بعد از فتوای میرزای شیرازی فتوای بی سابقه ای در زمینه اقتصادی است و از نظر شرعی هم مردم و هم مسوولین باید به این فتوا عمل کنند و از قوه  مقننه و مجریه انتظار می رود ابعاد مختلف این حکم را  تبیین و نسبت به تبدیل این حرمت شرعی به منع قانونی  و اجرایی اقدام کنند.

بحرانی  با اشاره به اظهارات نسنجیده  در اجلاس سران عرب اظهار داشت : حرف ما با سران عرب این است که اگر از تاریخ گذشته بنی امیه و بنی عباس درس نمی گیرید لا اقل از تاریخ معاصرمان از قذافی ها و صدام ها درس بگیرید و بجای نگهبانی از منافع آمریکا در منطقه و تبدیل شدن به  بازار  تجارت اسلحه امریکا و بجای برادر کشی و مسلمان کشی به فکر منافع ملت خودتان باشید.

وی  در خصوص برنامه معنوی اعتکاف یاد آور شد: استقبال پر شور جوانان از این برنامه های معنوی نشان میدهد که دشمن  در جنگ فرهنگی و برنامه ها و توطئه های خودش ناکام بوده و امیدواریم امسال هم شاهد حضور پر رنگ جوانان در اعتکاف باشیم.

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !