پنج شنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

نام بوشهر و رئیسعلی دلواری برای انگلیس همانند زلزله است

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه نام بوشهر و رئیسعلی دلواری برای انگلیس همانند زلزله است گفت: نام بوشهر در مبارزه با استعمار و استکبار در تاریخ ثبت است.

آخرین اخبار
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"، آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری  ظهر امروز در نشست با اعضا ستاد برگزاری سومین کنگره بین‌المللی بوشهر دو قرن مقاومت در برابر استعمار با بیان اینکه بوشهر تاریخ درخشانی در مقابله با تجاوزگران و استعمارگران دارد، اظهار داشت: تاریخ استکبار در چند سده اخیر یک تاریخ بسیار سیاه و خیانت بار است و شاید در طول تاریخ هیچگاه در جهان اوج استکبار مانند 2 دهه اخیر نباشد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تاکید بر این نکته که  استعمار هویت و اندیشه‌های ملت را نشانه گرفته است، تصریح کرد: استعمار با برنامه‌ریزی‌های بسیار دقیق و سیستم الکترونیک فکر مردم را نشانه گرفته و هدف آن تسلیم و غرب‌گرایی است.

امام جمعه بوشهر با اشاره به فعالیت ماهواره‌های گوناگون علیه نظام اسلامی ایران افزود:  بیش از 5700 شبکه دیداری و شنیداری علیه نظام جمهوری اسلامی فعال است و هدف آن تغییر فرهنگ و اندیشه ،هویت دینی و استقلال مردم است.

صفایی بوشهری با تاکید بر مدیریت جهادی برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن تصریح کرد: باید در این زمینه جبهه مقاومت در تمام زمینه‌ها تشکیل شود و با تمام وجود جهاد کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه نام بوشهر در مبارزه با استعمار و استکبار در تاریخ ثبت است افزود: استان بوشهر تاریخ باشکوهی در زمینه مبارزه با استعمار به ویژه در دو قرن اخیر داشته  که نام مردم ولایت‌مدار این استان در این عرصه در تاریخ ثبت است.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه نام بوشهر و رئیسعلی دلواری برای انگلیس همانند زلزله است گفت: استان بوشهر با وجود تمام تهاجمات نرم و سخت مقاومت کرده  و محصول آن تلاش و کوششی است که امروز می‌بینیم اما قامت استان در برابر تمام این سختی‌ها خم نشد و نشکست.

صفایی‌بوشهری با قدردانی از دست اندرکاران برگزاری کنگره بین‌المللی بوشهر دو قرن مقاومت در برابر استعمار  افزود: برگزاری این کنگره برای سومین بار ضمن معرفی این استان در مبارزات ضد استعماری نقش مهمی در ترویج فرهنگ استعمارستیزی و استکبار ستیزی دارد.

انتهای پیام/تسنیم

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !