پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

نخستین همایش ملی دانشگاه سبز در بوشهر

نخستین همایش ملی دانشگاه سبز با مشارکت وزارت علوم تحقیقات و فناوری و سازمان برنامه و بودجه روز چهارشنبه به میزبانی دانشگاه خلیج فارس در بوشهر آغاز شد.

آخرین اخبار
۰۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۳۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"، به نقل از ایرنا؛ دبیر اجرایی همایش ملی دانشگاه سبز گفت: این همایش به مدت 2 روز با هدف آشنایی با تجارب و دستاوردهای پژوهشی و فناوری در زمینه استفاده از انرژی‌های پاک و تجدیدپذیر و بهینه سازی مصرف انرژی در دانشگاههای کشور در بوشهر برگزار می شود.

احمد جامه خورشید در حاشیه این همایش در جمع خبرنگاران افزود: در آیین افتتاحیه این همایش کارشناسانی از سازمانهای حفاظت محیط زیست، برنامه و بودجه، شرکت بهینه سازی مصرف سوخت، وزارت علوم تحقیقات و فناوری، نمایندگان دانشگاههای کشور و مسئولان استان بوشهر حضور دارند.

وی اضافه کرد: 50 مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال شد که بخشی از آنها در مدت برگزاری همایش ارائه می‌شود.

جامه خورشید ادامه داد: عصر امروز 2 نشست با عنوان های 'دانشگاه سبز و مدیریت آب و پساب' و 'دانشگاه سبز و بهینه سازی مصرف انرژی' با هدف ارائه تجربیات دانشگاههای کشور در این بخشها برگزار خواهد شد.

وی گفت: کارگاه آموزشی بهینه سازی مصرف انرژی، نشست دانشگاه سبز و حفظ محیط زیست با حضور کارشناسان سازمان حفاظت محیط زیست از دیگر برنامه های پیش بینی شده برای این همایش است.

 

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !