یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

توقیف محموله کابل فیبر نوری قاچاق در بوشهر

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر از توقیف دو دستگاه تریلر حامل کابل تجهیزات رایانه ای و فیبر نوری قاچاق به ارزش سه میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال خبر داد.

آخرین اخبار
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"، به نقل از پلیس بوشهر، سرهنگ فرج شجاعی در بیان جزئیات این خبر گفت: ماموران پلیس آگاهی با رصد اطلاعاتی موفق شدند، دو دستگاه  کشنده تریلر  را که حامل کابل فیبر نوری و تجهیزات رایانه‌ای قاچاق بودند را متوقف کنند.

وی بیان داشت: پس از توقف خودروها در ورودی شهر بوشهر و بازرسی از آنها ماموران پلیس متوجه شدند، تریلرهای توقیفی اقدام به بارگیری کالای قاچاق در پوشش کالای گمرکی مجوز دار از  گمرک بوشهر کرده‌اند و  قصد انتقال آن به خارج از استان را دارند.

این مقام انتظامی افزود: دو راننده متخلف پس از تحقیقات مقدماتی از آنها اظهار داشتند که محموله را از گمرک بوشهر بارگیری و قصد انتقال به تهران داشته‌اند.

وی عنوان داشت: با بازرسی از قسمت بار کامیون‌ها ۱۰ قرقره بزرگ که هر قرقره دو هزار متر کابل فیبر نوری بوده و ۸۵۹ کارتن کابل تجهیزات رایانه‌ای کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان گفت: در این رابطه دو نفر راننده متخلف دستگیر و هر دو خودرو توقیف و در اختیار مرجع قضایی قرار گرفتند.

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !