چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

14دستگاه آمبولانس جدید به اورژانس بوشهر پیوست

همزمان با گرامیداشت دهه مبارک فجر روز دوشنبه در آیینی 14 دستگاه آمبولانس جدید به ناوگان اورژانس در استان بوشهر افزوده شد.

آخرین اخبار
۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"، به نقل از ایرنا، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان بوشهر گفت: از این شمار 12 دستگاه آمبولانس مدل 315دیزلی و 2 دستگاه 314بنزینی است.
وی اضافه کرد: برای خرید و تجهیز هر دستگاه از این آمبولانس ها سه میلیارد و 800 میلیون ریال اعتبار هزینه شده که وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به صورت متمرکز پرداخت کرده است.
دادجو گفت: از این شمار چهاردستگاه آمبولانس به شهرستان بوشهر، 2 دستگاه دشتستان و شهرستانهای تنگستان، دیلم، دشتی، دیر، کنگان، عسلویه، گناوه و جم هر کدام یک دستگاه تحویل می شود.
دادجو با بیان اینکه تعدادی از این آمبولانس ها جایگزین آمبولانس های مستهلک فرسوده می شود اظهار کرد: با توجه به اینکه قرار است تا پایان برنامه پنجم توسعه 10 پایگاه امدادی جدید به استان بوشهر افزوده شود که باید متناسب با این پایگاهها آمبولانس برای استان تامین شود.
وی یادآور شد: در زمان حاضر یک دستگاه اتوبوس آمبولانس، 10 دستگاه آمبولانس تویوتا مجهز به آی سی یو و 76 دستگاه آمبولانس بنز اسپرینتر شامل 56 دستگاه آمبولانس 315بنزینی و 20 دستگاه آمبولانس 315دیزلی ناوگان اورزانس بوشهر را تشکیل می دهند.
دادجو گفت: این آمبولانس ها در 11 پایگاه شهری، 33 پایگاه جاده ای و یک پایگاه هوایی در استان بوشهر مشغول به خدمات رسانی هستند.
وی بیان کرد: قرار است هشت دستگاه آمبولانس دیگر نیز تا آخر سال وارد استان بوشهر شود که با واگذاری آنها نیاز استان در این زمینه تامین می شود.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !