یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

لزوم افزایش قدرت دفاعی نیروی زمینی ارتش/ نباید لحظه‌ای از اندیشیدن به افزایش قدرت دفاعی غفلت کنیم

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: نیروی زمینی ارتش می‌بایست ضمن آمادگی کامل، روز به روز بر توانایی و قدرت دفاعی خود بیافزاید و همواره با پیشرفت‌های جدید در عرصه نظامی، آماده رزم و دفاع از مرزهای کشور اسلامی باشد.

آخرین اخبار
۰۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"، به نقل از دفاع پرس، سردار سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران صبح امروز (دوشنبه) در مراسمی با حضور فرماندهان نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، ضمن تقدیر از رشادت‌ها و دلاوری‌های نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ۸ سال دفاع مقدس، اظهار داشت: نیروی زمینی ارتش می‌بایست ضمن آمادگی کامل روز به روز بر توانایی و قدرت دفاعی خود بیافزاید و همواره با پیشرفت‌های جدید در عرصه نظامی آماده رزم و دفاع از مرزهای کشور اسلامی باشد.

 
وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تبریک به مناسبت انتصاب فرمانده جدید نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: انتظارات ستاد کل نیروهای مسلح از نیروهای مسلح این است که با حفظ روحیه ایثارگری و آموزش‌های دینی روز به روز بر تقویت روحیه و آمادگی‌ یگان‌های رزم افزوده تا دشمنان حتی لحظه‌ای به فکر تجاوز به کشور ما نباشند و ما نباید لحظه‌ای از اندیشیدن به افزایش قدرت دفاعی کشور غفلت کنیم.
 
سرلشکر باقری خاطرنشان کرد: شما عزیزان با دیگر همرزمانتان در سایر نیروهای ارتش و سپاه و دیگر مجموعه‌های امنیتی و دفاعی کشور مظهر نسل با بصیرت هستید و قدرت واقعی نیروهای مسلح ما «ایمان حقیقی و انقلابی گری» است. تلاش برای بازآفرینی پیروزی‌های گذشته می‌تواند «فتح خرمشهر مکرر» را تضمین کند، این همان درسی است که ما از ۸ سال دفاع مقدس آموخته‌ایم. ما بایستی با استمداد از شهدا مسیرمان را ادامه بدهیم و در این مسیر باید با ولایتمداری بدون تفسیر و تعبیر و با تبعیت کامل عمل کنیم، ما باید به قدرت الهی اتکا کنیم و مطمئن باشیم که خداوند در این راه به همه ما عنایت می‌فرمایند.
 

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !