یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

بودجه ورزش وجوانان جوابگوی نیازهای هیئت تکواندو بوشهر نیست

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: اعتبارات اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر جوابگوی نیاهای هیئت تکواندو نیست.

آخرین اخبار
۱۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۰۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"، به نقل از مهر، احمد بهروزیان فر ظهر دوشنبه در نشست مجمع انتخابات رئیس هیئت تکواندو استان بوشهر اظهار داشت: هیات تکواندو یکی از هیئت‌های فعال و پویای استان است و در رده سنی نونهالان و نوجوانان دارای مدال های مختلفی هستیم.

وی با اشاره به اینکه اکنون در همه شهرستان های استان فدراسیون تکواندو وجود دارد بیان کرد: به همین دلیل این ورزش میتواند از پایه به صورت تخصصی آموزش داده شود و به یکی از فدراسیون های پر رونق در استان تبدیل شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر خاطر نشان کرد: با توجه به استعداد و تلاش فراوان ورزشکاران استان در رشته تکواندو برای حضور در لیگ های کشوری تلاش خواهیم کرد.

بهروزیان فر با عنوان اینکه اکنون اعتبارات این اداره کل پاسخگوی نیاز هیات تکواندو نیست گفت: مسئولین هیات ها باید برای جذب حامی مالی تلاش کنند.

وی خطاب به روئسای شرکت ها فعال در استان و مدیران کل اداره پر درآمد بیان کرد: انتظار می رود این افراد بر اساس مسئولیت های اجتماعی به کمک ورزشکاران استان بیایند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر افزود: هیات تکواندو استان یکی از هیات های فعال استان است و امید واریم دردوره چهارساله آینده نیز شاهد رونق بیشتری باشیم.

در این نشست غلامرضا کشتکار که در دوره گذشته رئیس هیات تکواندو استان بوشهر در  چهارسال آینده نیز ابقا شد.

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !