شنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

حکم سران فتنه را باید در شعارهای ۹ دی ملت جستجو کرد

این کارشناس سیاسی با بیان اینکه تکلیف سران فتنه را ملت بزرگ ایران در شعارهایی که در۹دیماه سال۸۸داد مشخص کردند گفت: اگر آن شعارها را مرور کنیم خواهیم دهیم چه حکمی ملت برای آن ها مشخص کرد.

آخرین اخبار
۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"، معاون سیاسی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر به مناسبت بزرگداشت ۹دی ماه درجمع مردم سعدآباد گفت: نهم دی ماه برگرفته از روحیه ی حسینی ملت ایران بود که در یک حرکت عاشورایی بعد از ماه ها صبر انقلابی،  تکلیف سران فتنه ودسیسه های استکبار جهانی را مشخص کردند ونشان دادند که خون امام حسین همچنان در جبهه ی مستضعفین در حال جوشش است وطومار مستکبرین و دنیاطلبان منفعت طلب را جمع می کنند.

محمد رضایی در ادامه به دلایل اهمیت موضوع نفوذ ونقش آن در ایجاد فتنه ی ۸۸پرداخت و اظهار داشت: از سال ها قبل ونزدیک به دو دهه قبل از سال ۸۸دشمنان ملت ایران علی الخصوص آمریکا وانگلیس به طراحی وفتنه گری علیه انقلاب وملت پرداختند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان برای تغییر در ایران با سه محور مراکز اکادمیک ورسانه ای و دفاتر آمریکا در برخی کشورها ویژه امور ایران وبرخی سفارت خانه های غربی انجام شد خاطر نشان شد: متاسفانه برخی عوامل فکری این مراکز وطن فروشانی بودند که ادعای وطن می کردند ولی هم پیاله شیطان علیه ملت به طراحی فتنه گری پرداختند.

این کارشناس سیاسی افزود: در جلسه ای درواشنگتن در اردیبهشت سال ۸۷یعنی ۱۳ماه قبل انتخابات سال ۸۸متاسفانه طرح تقلب در انتخابات با حضور عناصر ضدایرانی آمریکایی و برخی عناصر ایرانی مثل ابراهیم یزدی دبیر کل نهضت منحله و مطرود آزادی مطرح می شود.

معاون سیاسی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: بصیرت عمیق ملت مسلمان ایران نشان داده است امروز بیش از همیشه ماهیت برخی مدعیان خط امام که متاسفانه تحت تاثیر نفوذ و یا خسته ازانقلاب شده اند برای همگان مشخص شده است و دیگر کسی توان تطهیر شیطان اعظم آمریکا را ندارد.

 رضایی در ادامه یادآورشد: این به عنوان یک سوژه برای آشوب به داخل کشور موضوع توسط عوامل نفوذی منتقل می شود ومتاسفانه برخی کسانی که در فتنه ی سال ۷۸وبرخی در فتنه ی سال ۸۸از محکومین فتنه بودند در پازل دشمن نقش ایفاء می کنند و یک انتخابات سالم و پرشور با حضور ۸۵ درصدی مردم را تبدیل به یک فضای چالشی چندماهه می کنند.

این کارشناس سیاسی با بیان اینکه تکلیف سران فتنه را ملت بزرگ ایران در شعارهایی که در۹دیماه سال۸۸داد مشخص کردند گفت: اگر آن شعارها را مرور کنیم خواهیم دهیم چه حکمی ملت برای آن ها مشخص کرد.

معاون سیاسی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر خاطر نشان شد: بدترین حرکت جریان فتنه که ماهیت سیاه آن ها را برای همگان مشخص کرد حرکت سیاه آن ها در روز دهم عاشورای سال ۸۸ وحمله به عزاداران حسینی با چاقو و قمه و آتش زدن پرچم ابا عبدالله الحسین و رقص و پایکوبی در روز شهادت امام حسین دانست که خون ملت حسینی ایران رابه جوش آورد و طومار آن ها را درهم پیچید.

وی با یادآوری اینکه متاسفانه فردای آن روز میرحسین موسوی حمله کنندگان و جسارت کنندگان به ساحت امام حسین ع  و ملت عزادار را مردم خداجوی نامید که این نشان می داد دیگر صبر انقلابی در مقابل سران فتنه فایده ای ندارد.

 رضایی ضمن اشاره به اینکه عاشورای ۹دیماه درایران ماهیت یزیدی فتنه گران را برملا کرد تصریح کرد: اگرچه دشمن همچنان به دنبال فتنه گریست و این بار سعی در تطهیر شیطان بزرگ و گرفتن روحیه خودباوری و عزت مردم ایران را دارد.

انتهای پیام/.

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !