پنج شنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

مردم بوشهر خواستار ایجاد «راه آهن» توسط رئیس جمهور و وزیر راه شدند+تصاویر

نمازگزاران بوشهر امروز پس از اقامه نماز جمعه طوماری را در حمایت از آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در ایجاد راه آهن را امضا کردند.

آخرین اخبار
۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"، نمازگزاران بوشهر امروز پس از اقامه نماز جمعه طوماری را در حمایت از آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در ایجاد راه آهن را امضا کردند.

در بیانیه جنیش دانشجویی و مردم استان بوشهر آمده است: با توجه به تاکیدات نماینده محترم ولی فقیه در استان حضرت آیت الله صفایی بوشهری مبنی بر پیگیری مطالبات به حق مردم استان از مسئولان استانی و کشوری و شخص رئیس جمهور بر امر ایجاد و رشد اقتصادی در عرصه ترانزیت کالا برای استان، ضمن حمایت از بیانات نماینده ولی فقیه در استان خواستار پیگیری مسئولین استانی، وزیر راه و رئیس جمهور در ایجاد راه آهن در استان ولایتمدار بوشهر هستیم.

گفتنی است آیت الله صفایی بوشهری چندی پیش در سخنانی در جمع بسیحیان بوشهر نسبت به بی اهمیتی دولت به موضوع راه آهن بوشهر انتقاداتی را داشت و گفته بود «تا زمانی که راه‌آهن برای استان بوشهر اجرا نشود، این استان دارای رشد اقتصادی در عرصه ترانزیت کالا نخواهد شد». استان‌های همسایه بوشهر دارای راه‌آهن هستند ولی استان بوشهر راه‌آهن ندارد و سال‌ها است که از مسئولان از جمله مسئولان استانی، رئیس جمهور و معاونین و وزیر راه و شهرسازی این موضوع را پیگیری کرده‌ایم ولی نتیجه‌ای نداشته است و این موضوع را از طریق مقام معظم رهبری پیگیری خواهم کرد.

وی افزوده است: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های متعدد و نیروی انسانی توانمند است ولی متاسفانه نرخ بیکاری در استان بوشهر مانند استان‌هایی است که این ظرفیت‌ها را ندارند.

منبع: گام نیوز

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !