پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

منابع مالی شهرداری به سوی پروژه‌های اولویت‌دار هدایت می‌شود

شهردار بوشهر گفت: با هدف اتمام پروژه‌ها در موعد مقرر، منابع مالی شهرداری به سوی پروژه‌های اولویت‌دار هدایت می‌شود.

آخرین اخبار
۲۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"، به نقل از فارس ، غلامعلی میگلی‌نژاد روز یک شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: به دنبال بهبود شاخص‌های مدیریت شهری در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل هستیم و در این راستا اصلاح نظام درآمدهای شهرداری را پیگیری می‌کنیم.

وی اضافه کرد: این اصلاح درآمدی با رویکرد تقویت وصول عوارض و درآمدهای پایدار و قانونی پروژه‌های موردنیاز تعریف و اجرا می‌شود.

شهردار بوشهر تصریح کرد: در بودجه پیشنهادی سال 96 به شورای شهر سعی می‌شود که پروژه‌هایی که نیاز شهری است و به عنوان یک اولویت جزء مطالبات مردم تعریف شده انتخاب و به موقع اجرا و به اتمام رسد.

وی از بکارگیری نظام‌های یکپارچه هوشمندسازی اطلاعات برای بهبود خدمت‌رسانی در بودجه پیشنهادی سال آینده شهرداری خبر داد و افزود: اجرای سیاست‌های کلی اصلاح الگوی مصرف در پروژه‌ها، افزایش مشارکت شهروندان در تامین هزینه‌ها و اداره امور شهر و جلب مشارکت و همکاری بخش خصوصی در اجرای پروژه‌های شهری از عمده‌ترین راهبردهای بودجه سال 96 با تاکید بر اقتصاد مقاومتی است.

شهردار بوشهر ادامه داد: افزایش کارایی درخصوص کسب عوارض و درآمدهای قانونی، ممنوعیت پرداخت هرگونه اعتبارات و اموال عمومی و اختصاصی شهرداری به دستگاه‌های اجرایی و خارج از چارچوب قوانین و مقررات و اجرای فعالیت‌های فرهنگی و هنری برای تعمیق ارزش‌های اسلامی و باورهای دینی از دیگر برنامه‌های شهرداری بندر بوشهر در بودجه سال آینده است.

وی یادآور شد: هر چند گام‌های مناسب و درخور توجه‌ای برای ارائه الگوهای مصرف و سبک زندگی اسلامی در برنامه‌های فرهنگی و هنری و با استفاده از توان سازمان‌های مردم نهاد انجام داده‌ایم، اما در سال آینده نیز با پیش‌بینی بودجه مناسب به شکل کاربردی‌تری به این مقوله‌ها می‌پردازیم.

میگلی‌نژاد با اعلام اصلاح و تقویت منابع موجود درآمدی و تامین منابع جدید اظهار داشت: توسعه فعالیت‌های عمرانی، ارتقای خدمات شهری و حمایت از حمل و نقل عمومی درون شهری را به شکل معناداری در بودجه سال 96 دیده‌ایم تا بتوانیم شهری توسعه یافته را با کمک شورای شهر بسازیم.

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !