چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

دشمنان برای خانواده‌های ما دام‌های رنگین و مخملی پهن کرده‌اند

جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: دشمنان برای خانواده‌های ما دام‌های رنگین و مخملی پهن کرده‌اند.

آخرین اخبار
۰۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۲۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"، حمید خرمدل جمعه شب در مراسم آبروز کوچه، افتخار محله در بوشهر، اظهار داشت: شهدا بیشترین صحبت، پیام و وصایایشان از امامت، وحدت و ولایت بود زیرا به عمق و اهمیت این پیام‌ها رسیده بوده‌اند و ما نیز می‌توانیم با عمل به این وصایا نظام و کشور را در مقابل با هر متجاوزی بیمه کنیم.

وی با اشاره به اینکه حضور ما در اینگونه مراسمات نشان از وحدت، همدلی، پیرو امام و ولایت است، تاکید کرد: ما باید رهرو شهدا و تابع محض ولایت فقیه در همه صحنه‌ها باشیم.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با بیان اینکه امروز سخنان مقام معظم رهبری پیرامون انقلابی‌گری می‌تواند تلنگری برای همه ما باشد، گفت: بیان این موضوعات برای این است که به آموزه‌های اصلی انقلاب برگردیم.

وی با تاکید بر اینکه گرفتاری‌ها و مشکلات ما  در برخی از عرصه‌ها بخاطر فاصله از انقلابی‌گری است، گفت: ولایت فقیه با بهترین نحو ممکن راه روشن را برای همگان مشخص می‌کند.

خرمدل با بیان اینکه رمز موفقیت مسئولان و مردم در هر عرصه‌ای تبعیت محض از مقام معظم رهبری است، افزود: برگشت به انقلابی‌گری برای برخی مسئولین سخت شده است چرا که انقلابی‌گری مخالف تسلیم شدن در مقابل استکبار است و آنها رسیدن به خواسته‌های نفسانی خود را در سر تعظیم فرود آوردن در برابر آمریکا می‌دانند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان برای خانواده‌های ما دام‌های رنگین و مخملی پهن کرده‌اند، تأکید کرد: کشته‌های  ما در جنگ فرهنگی با دشمن افتخار نیست.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه جنگ فرهنگی جنگی به مراتب سخت‌تر و دفاعی نفس‌گیرتر دارد، اظهار داشت: اگر بخواهیم در این جنگ موفق باشیم جوانان، زنان و مردان ما باید به آموزه‌ها و مقدسات خود اتصال پیدا کنند.

وی با تاکید بر بازخوانی پیام‌ها و فرمایشات امام(ره)، افزود: ما باید به آموزه‌های دینی و فرهنگ بسیجی بازگردیم.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در پایان گفت: به برکت خون شهدا و ایثارگری‌های آنها و در حال حاضر به برکت خون شهدای مدافع حرم همچنانکه کربلا از دست صدام آزاد شد مکه نیز از دست آال‌سعود آزاد خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، اجرای گروه سرود مبشرین، اجرای نمایش اعزام شهید امیرعلی حیدری به جنگ، خاطره‌گویی و تقدیر از خانواده این شهید از دیگر برنامه‌ این مراسم باشکوه بود.

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !